Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Çiftleştirme. (Yardım)

yusufkarahan

Yeni Üye
Merhabalar herkese,
Bir tane erkek kuşum var ve eş tutsunlar diye yanına bi tane de dişi aldım.(2 ay oldu) Alırken benim kuşu da götürdüm yarım saat falan bekledim yanına yanaşan samimi olanı aldım ve şuan ikisi de iyi anlaşıyorlar. Sorun şu ki erkek istekli olduğun da dişi gaga atıyor olayın oraya gelmesini istemiyor, birbirlerine kusup duruyorlar, kaşıyorlar vs.. yuvaya çok kolay giriyor dişi zaten ürkek hemen kaçıyor oraya biz yanaştığımızda. Bu işin içinden nasıl çıkacağız.
WhatsApp Image 2021-06-10 at 14.29.01.jpeg
WhatsApp Image 2021-06-10 at 14.29.01 (1).jpeg

Screenshot_1.png

Forumun en üstündeki kuralları okumayı unutmayın lütfen.

Merhabalar herkese,
Bir tane erkek kuşum var ve eş tutsunlar diye yanına bi tane de dişi aldım.(2 ay oldu) Alırken benim kuşu da götürdüm yarım saat falan bekledim yanına yanaşan samimi olanı aldım ve şuan ikisi de iyi anlaşıyorlar. Sorun şu ki erkek istekli olduğun da dişi gaga atıyor olayın oraya gelmesini istemiyor, birbirlerine kusup duruyorlar, kaşıyorlar vs.. yuvaya çok kolay giriyor dişi zaten ürkek hemen kaçıyor oraya biz yanaştığımızda. Bu işin içinden nasıl çıkacağız.Ekli dosyayı görüntüle 57382Ekli dosyayı görüntüle 57383
Dişiniz kızışmaya yeni yeni başlamış. Yumurta maması ve daldarı takviyesi yapın. 2 haftaya tam olarak kızışır. Ondan sonra bakalım ☺️