Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Gagalaşıyor ,ötüşüyor fakat çiftleşmiyor

HakanDursun

Yeni Üye
Merhaba !
Ben Kuş aldım Ötüşüyor Kafasını Sallıyor Gagalaşıyor ağzından yem veriyor bunlar 11 aylık lar çiftleşirlermi biraz moral verin bana :)
kaç aya çiftleşir

GAGALARI SARI HAYLA

Fotoğraf paylaşırsanız sağlıklı cevaplar alırsınız

En kolay süreci atlatmışşın :) Esas zorlu macera şimdi başlıyor

Fotoğraf paylaşırsanız sağlıklı cevaplar alırsınız
36193
36194
36195

Kuşları alalı ne kadar oldu? Kuşlar ilk defa mı bir araya geldi? Kuşlar tüyde mi? Kafesin durumu ve odadaki konumu vb..
Bunlar önemli etkenler.
Kuşları alalı 3 ay oldu
Evet ilk defa araya geldi ama dediğim gibi baya gagalasiyorlar iyiler yani
Tüydemi derken ?
Kafes sürekli ayni yerde odada yani

Kuşları alalı 3 ay oldu
Evet ilk defa araya geldi ama dediğim gibi baya gagalasiyorlar iyiler yani
Tüydemi derken ?
Kafes sürekli ayni yerde odada yani

Biraz daha sabret, anlattıkların hep iyiye işaret.
Tüyde mi derken.. tüy değiştiriyorlar mı şu sıra diye sormuştum.

Kuşlarınız tüyde erkek keyifsiz görünüyor arada yeşillik verin maydanoz sapı karalahana gibi ve ayrıca yuvadaki peçeteyi çıkarın biraz talaş koyun veya kum

Kuşlarınız tüyde erkek keyifsiz görünüyor arada yeşillik verin maydanoz sapı karalahana gibi ve ayrıca yuvadaki peçeteyi çıkarın biraz talaş koyun veya kum
Teşekkürler fotoğrafı çekerken öyle oluyorlar videoları var isterseniz ata bilirim yuvadan kaldıracagim peceteyi sağolun kıvırcık koyuyorum zaten teşekkürler.

Bizimkisi de yeni yumurtladi zamana bağlı dişi ne zaman kendini hazır hissederse ozaman ciftlesir bu süreçte ekmek pekmez vererek azginlastira bilirsiniz

Bizimkisi de yeni yumurtladi zamana bağlı dişi ne zaman kendini hazır hissederse ozaman ciftlesir bu süreçte ekmek pekmez vererek azginlastira bilirsiniz
Ekmek pekmez ilk defa duydum nasıl veriyorsunuz onu mama gibi olarak mı ACABA? Birde başka yontemleriniz varmı e vitamini selenyum vs. daha farklı

Ekmek pekmez ilk defa duydum nasıl veriyorsunuz onu mama gibi olarak mı ACABA? Birde başka yontemleriniz varmı e vitamini selenyum vs. daha farklı
Ekmeğin içini ıslatıp pekmezide suyuna koyuyorum yada mama hazırlayabilirsiniz mananın içine cici bebe bisküvisi yumurta haslayip kabuğuyla ezerseniz böylede tüketebilir siniz ben faydasını gördüm sizede tavsiye ederim ve şuanda altı yumurtali

Ekli dosyalar

• IMG_20190404_162448~3.jpg
    IMG_20190404_162448~3.jpg
    116.6 KB · Görüntüleme: 7
Geri