Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu için en iyi yem markası hangisi

Simay Yetiş

Paylaşımcı Üye
....

Ben garden mix platin serisi kullanıyorum çok memnunum :)

Garden mix i de kullanan çok :) oda çok iyi bi marka ama ben daha önce hiç denemedim tercih sizin :)

1 ay en fazla 1,5 ay önce versele laga aldım işte en iyi marka filan diyenlerin yorumunu okudum herneyse aldım yemliğe koydum kuşlar dokunmadı bile sadece çok zor durumda kalmışlar yulaf yemişler birkaç adet o gü hemen yemi değiştirdim bir daha alırmısın dersen almam bu arada gardenmix platin serisi iyidir üzerinde yazandam daha fazla tohum çeşidi verdır ÖNERİRİM bu forumdada kullanan çok vardır

1 ay en fazla 1,5 ay önce versele laga aldım işte en iyi marka filan diyenlerin yorumunu okudum herneyse aldım yemliğe koydum kuşlar dokunmadı bile sadece çok zor durumda kalmışlar yulaf yemişler birkaç adet o gü hemen yemi değiştirdim bir daha alırmısın dersen almam bu arada gardenmix platin serisi iyidir üzerinde yazandam daha fazla tohum çeşidi verdır ÖNERİRİM bu forumdada kullanan çok vardır
İyi ki bende denememişim o zaman kuşlarım baya seçicidir bu görüşünüz aklımdan çıkmıcak sağolun :)

Versele lega bu işin duayenidir bütçe nizi aşmayacak ise gönül rahatlığı ile kullanabilir siniz gold wings de iyi kendim kullanmadım ama içeriğini biliyorum yemleri çok taze versele lega kapalı 1 kg lik paketlerinden alın paketlerin açılır kapanır olmasına dikkat edin zira piyasada doldurma ürün çok onun dışında arkadaşların söylediği gardenmix de iyi kaliteli yem dir ama lega şu an için piyasada tek geçilir

psittacus bulabilirseniz 1 numaralı ürün.Diğer yemlerin birbirinden farkı yok

Hangi markayı kullanırsanız kullanın son tüketim tarihine dikkat ediniz. Ben denemek için versele laga aldım onu kullanıyorum birçok yem markasına göre kaliteli oldugunu fark ettim ayrıca havasız paketlerde muhafaza ediliyor bu da daha uzun süre tazeliğini koruyor

images.jpeg

Geri