Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kafesi

Cagatay5097

Yeni Üye
Bacağında hafif problem olan bir muhabbet kuşum var ve ona yeni bir kafes alıcam internette böyle bir kafes buldum yalnız kafesin önü cam telleri kenarda fotoğrafını atarım sizce bu kafes muhabbet kuşu için uygun mudur? Kafesin boyutları 36x34x43 cm
zGPNL7.jpg

Merhaba açıkçası internetten alacaksan o camın kırılma ihtimali var onun yerine daha güzel kafesler bulabirilsi biraz arastirsan
Mesela dayang markası var hem ucuz hemde kaliteli onlardan al ama sen bilirsin

Açıkcası alışılmış telli kafes istemiyorum aklımda 2 kafes vardı hagen vision s01 ve bu kafes ama ön kısmı cam olduğu için acaba kuşuma bir problem olur mu?

Bacağında hafif problem olan bir muhabbet kuşum var ve ona yeni bir kafes alıcam internette böyle bir kafes buldum yalnız kafesin önü cam telleri kenarda fotoğrafını atarım sizce bu kafes muhabbet kuşu için uygun mudur? Kafesin boyutları 36x34x43 cm
zGPNL7.jpg
sakın böyle bir hata yapmayın bu kafes saka ve kanarya gibi türler içindir . Hem de kuşunuzun ayağında sıkıntı varmış 4 köşesi de yatay telli olan kafesleri tercih edin . Hagen Vision S - M - L Serisi bulabileceğin en iyi kafes modelleridir ( S çok küçük )

Son düzenleme:
Geri