Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kulakta sorun

Arkadaşlar merhaba kuşumun kulak kısmında kanama kabarıklık var ne olduğunu bulamadım böyle bir olay böyle bir hastalıkla karşılaşan arkadaşlar varsa tedavi için ne yapabilir yardımcı olursanız çok sevinirim destek lütfen foto yukleyemedim bilgisi olan arkadaşlara özelden numara verip foto atabilirim

Arkadaşlar merhaba kuşumun kulak kısmında kanama kabarıklık var ne olduğunu bulamadım böyle bir olay böyle bir hastalıkla karşılaşan arkadaşlar varsa tedavi için ne yapabilir yardımcı olursanız çok sevinirim destek lütfen foto yukleyemedim bilgisi olan arkadaşlara özelden numara verip foto atabilirim
hızlıresim adlı siteden deneyin ya da ekran görüntüsü alıp yüklemeye çalışın. geçmiş olsun

ben bilgisayardan foto yükleyince oldu. (bilgisayardan whatsapp web'i açın, fotoğrafi herhangi birine gönderip bilgisayardan farklı kaydedin, sonra buraya resim ekleyin)

Screenshot_20210206-181929~2.png

Konu yanlış başlığa açılmıştır.

🔹Konu ilgili başlığa taşındı.

Konu başlıklarında acil, lütfen, yardım ve önemli gibi kelimeler kullanmayınız. Açıklayıcı konu başlığı kullanınız..

🔹 Başlık düzenlendi.

---------------------------------------------------------------------

Eczaneden gentagut damla alıp günde 2 kez kulak çubuğuna az miktarda damlatıp kuşun kulak kısmına sürünüz.

🔺 Damlayı kesinlikle fazla kullanmayın 1 damla kulak çubuğuna damlatıp sürmeniz yeterlidir.

Konu yanlış başlığa açılmıştır.

🔹Konu ilgili başlığa taşındı.

Konu başlıklarında acil, lütfen, yardım ve önemli gibi kelimeler kullanmayınız. Açıklayıcı konu başlığı kullanınız..

🔹 Başlık düzenlendi.

---------------------------------------------------------------------

Eczaneden gentagut damla alıp günde 2 kez kulak çubuğuna az miktarda damlatıp kuşun kulak kısmına sürünüz.

🔺 Damlayı kesinlikle fazla kullanmayın 1 damla kulak çubuğuna damlatıp sürmeniz yeterlidir.
Teşekkür ederim böyle bir durumla karşılaşmış miydiniz siz

Geri