Karadeniz Pet

muhabbet kuşu kusma hareketi yapıyor.

TBlues

Yeni Üye
Muhabbet kuşum 2 gündür kusma hareketi yapıyor ancak kusma gibi bir durum yok. Sebebi ne olabilir? Şimdiden teşekkür ederim.

Kusma hareketini aynaya karşı mı yapıyor? Eğer öyle yapıyorsa dert edilecek birşey değil. Tünekte dururken yapıyorsa biraz kötü. Ben kafesi sirke ile temizleyip iyice duruladım ama kokusu kalmıştı. Kuşum onun kokusuna kusma hareketi yapıp kusmuştu. Sizin 2 gündür değişen herhangi birşey var mı?

Kusma hareketini aynaya karşı mı yapıyor? Eğer öyle yapıyorsa dert edilecek birşey değil. Tünekte dururken yapıyorsa biraz kötü. Ben kafesi sirke ile temizleyip iyice duruladım ama kokusu kalmıştı. Kuşum onun kokusuna kusma hareketi yapıp kusmuştu. Sizin 2 gündür değişen herhangi birşey var mı?
ayna kullanmıyorum. tünekte yapıyor hareketi ve bugün dışkısında azalma olduğunu farkettim. az dışkılıyor normale göre

Veterinere götürme imkanınız var mı? İzmir'deyseniz eğer uygun veteriner tavsiye edebilirim.

Tabi tavsiye ederseniz iyi olur
İzmir'de misiniz?
Eğer İzmir'deyseniz benim kuşlarımı götürmediğim çok az veteriner vardır. Muhabbet kuşundan anlayanların sayısı çok az. Bornova'da özvet var ama inanılmaz pahalı. Benim tavsiyem Petlife. Ben yaklaşık 2 yıldır tanıyorum, paragöz değiller. Gerekmeyen işlem yapıp ekstra para almıyorlar ama epey yoğun oluyorlar. Gitmeden önce arayıp sormanız gerekebilir.

Bu arada kusma hareketi yapıp kusmuyor değil mi? Kusuyorsa eğer, yem kusması çok tehlikeli değil ama köpük şeklinde kusması tehlikeli.

Geri