Karadeniz Pet

muhabbet kusu kuyruk atmasi(videolu)

fizaburak

Yeni Üye
gordugunuz gibi kuyrugu surekli asagi yukari sallaniyor, ve uyurken burnu tikaliymis gibi ince bi hiriltili ses geliyor. hasta mi yoksa bu normal mi?

Solunumsal sıkıntısı var. Üşütmüş. Suluğundaki tam dolu suyuna beş altı damla limon damlatın. Veterinere gidin.

burda biraz garip gorunmus hocam ama diskisinda bi sorun yoktu son baktigimda

Ekli dosyalar

• IMG_20181104_223040.jpg
    IMG_20181104_223040.jpg
    497.5 KB · Görüntüleme: 255
hocam burda muhabbet ksuuyla ilgilenen bi veteriner yok , onu gecin normal veteriner yok. petshopa gotursem olur mu?
su anlik deepfix vitamin sisesi var bende. petshopa gittigimde direk avisol oneriyor

Merhaba farklı yerr konu açmak istemedim. Beyazında arada kuyruk sallama sıkıntısı var. İştahı yerinde uçması. Sıkıntı kutruk sallaması ve peş peşe hapşurması. Vitamin koyuyorum. Oda sıcaklığı 24 derece. Gece kafes örtüyle örtülüyor. Kafes temiz. Arada suyuna sirke damlatıyorum. Ne yapmalıyım.

Video hata veriyor. Dışkısının ve kuşun fotoğrafını atar mısınız? Ne zamandır böyle?

Kuş çift olunca dışkı foto çekemedim. Gözlemleyip dışkı fotosunu atacağım. Video yükledim

Konu sahibinin kuşu gibi yoğun şekilde kuyruk atması yok. Suluğundaki suyuna hem vitamin hem sirke koymayın. Suluğundaki tam dolu suyuna dört beş damla limon damlatın suyu günlük yenileyin ve bu uugulamayı üç gün yapın. Ortamı soğuk olmasın, cereyana dikkat edin maruz kalmasın.

SULuğa aynı anda hem vitamin hem sirke koymuyorum. 3 gün vitamin 1 gün sirkeli su 3 gün sade su. Ortam sabit 24-25 derece denebilir. Hava akımı yok. Geceleri üstü örtülü. Kuyruk evet fazla sallanmıyor ben önlemimi almak istiyorum. Limon harici ilaç kullanmam gerekir mi?aksırması peş peşe korkutuyor. Hapşurma videosunu yakalarsam yollayacağım.

Ekli dosyalar

• A9CEA882-1205-4B14-BC59-E1DD41710492.jpeg
    A9CEA882-1205-4B14-BC59-E1DD41710492.jpeg
    239.6 KB · Görüntüleme: 248
SULuğa aynı anda hem vitamin hem sirke koymuyorum. 3 gün vitamin 1 gün sirkeli su 3 gün sade su. Ortam sabit 24-25 derece denebilir. Hava akımı yok. Geceleri üstü örtülü. Kuyruk evet fazla sallanmıyor ben önlemimi almak istiyorum. Limon harici ilaç kullanmam gerekir mi?aksırması peş peşe korkutuyor. Hapşurma videosunu yakalarsam yollayacağım.
Dışkı normal görünüyor. Şu aşamada ortam sıcaklığına ve taze meyve sebze vermeye özen gösterin.

Geri