Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Salma Kafeste Ayırma

ShahmarAzeGs

Paylaşımcı Üye
İyi Akşamlar Hayırlı Bereketli Bayramlar Arkadaşlar..ben 3-4 gündür 1 çift kuşum var onları ayırdım erkek yuvalık olan tarafta dişide diğer tarafta. ayırdığımdan beri erkek ortalığı dğıtıyo dişinin yanına gelmek istiyor. dişide tunekte sağa sola hızlı hızlı gidip geliyor) neden acaba? birleştireyimmi acaba? yoksa en az 1 hafta ayrımı kalsınlar? çünki hiç bir birlerini kaşımıyolardı veya öpüşmüyolardı arkadaşlarda ayır dedi falan.. daha küçük diyolar ama ben aldığımda 3.5-4 aylıktı 2 aydan fazla var kuşlar bende.. sizin fikirleriniz nedir değerli arkadaşlarım?

At bakalim fotoğraf. Ne durumdalar bir de biz bakalım

At bakalim fotoğraf. Ne durumdalar bir de biz bakalım
BUYUR ABİm
38325
38326

@bay.akçakaya ne diyon bu duruma abi? açık mavi olan dişi diğeri erkek.. dişi sağa sola gidiyo hızlıca erkekde o taraf butarafa uçuyo saldırıyo sağa sola dişinin yanına geçmek için

@bay.akçakaya ne diyon bu duruma abi? açık mavi olan dişi diğeri erkek.. dişi sağa sola gidiyo hızlıca erkekde o taraf butarafa uçuyo saldırıyo sağa sola dişinin yanına geçmek için
Ben size gerekli açıklamayı geçen ki konunuzda yapmıştım. O hareketlerin sebebi bir arada olmak için, çok uzun süre de olmayacak şekilde ayırma işlemine devam ederseniz kızışacaklardır. Mama ile de takviye yapın

Ben size gerekli açıklamayı geçen ki konunuzda yapmıştım. O hareketlerin sebebi bir arada olmak için, çok uzun süre de olmayacak şekilde ayırma işlemine devam ederseniz kızışacaklardır. Mama ile de takviye yapın
aynen abicim. siz dediğinizden beri ben ayırdım zaten.. sadece erkek rahat durmuyor saldırıyor sağa sola kafesin tellerine + dişide sağa sola gidip geliyor bu beni rahatsız etti acaba kuş sıkılıyormu falan

Bu belirtiler kızıştıklarini gosterir.

Cere deliklerinin etrafı beyazsa dişidir evet.