Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Taşımak

Eyades

Yeni Üye
Arkadaşlar ben aslında aydında yaşıyorum yazın tatile eskişehire geliyorum ve bir arkadaşım bana bir muhabbet kuşu hediye ediyor şuan 1 2 aylık uçabiliyor yem felan yiyor ben tatilden dönerken arabaya kuşu koyup 5 saatlik yola gitsem kuşuma birşey olurmu üstünü hafif örtüyle kapatsam üşümesin diye ve ordaki ortama alışması ne kadar sürer henüz elimize gelmiyor eve yem yemek için elimize geliyor

çok kötü şartlarda değilse kuş havasız kalmazsa bi sorun olmaz yanlız çok sıcak yani güneş vuran ortamda olmaması lazım çok hassas bunlar

camıaçınca rüzgar olmazmı ve aydın nazilli çok sıcak bir şey klima vantilatör felan çalıştırınca hasta olabilirmi

Ben iki yıldır yazları Afyon'dan Ayvalık'a arabayla muhabbet kuşumu taşıyorum. Kafesinin iyi bir şekilde örterseniz sorun olmuyor. Ben özellikle arka koltuğun alt kısmına koymayı tercih ediyorum hem daha az sarsılıyor hem de cam klima açacak olursak daha az etkileniyor. Cam klima açarsanız mutlaka onu etkilemeyecek şekilde olmasına özen gösterin.

İnce battaniyeler ya da giysiler iş görüyor. Önemli olan üzerine gelebilecek olan hava akımını önlemesi. Siz de ona göre bir seçim yaparsınız.

Geri