Karadeniz Pet

muhabbet kusu yemi

Gani Aslan

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar.Uzun bir sure aldigim muhabbet kuslarima ilk once acik yem kullaniyordum ve belli bir sure sonra kapali yeme gectim.İlk kullandigim marka bonnie oldu ve gercekten memnun kaldim cunku gerek paket icerigi gerekse kalitesi gercekten oldukca iyiydi ama ikinci paketi aldigimda paket iceriginin eskisi gibi olmadigini ve ozelliklede su boyali seylerden oldugunu fark ettim.Sonra euro gold isimli marka yemi kullandim ve ondanda memnun kaldim ama yasadigim yerin yakinlarinda bu marka yemi satan baska kimse yok ve bu kiside arti dukkanini kapatti o yuzden bu yemide alamiyorum.Gecenlerde nature plan markasini kullandim ne cok iyi nede kotuydu ve tekrar degistirdim markayi simdi ise vitakraft menu kullanmayi dusunuyorum sizce nasildir kalitelimidir? Daha once kullanan arkadaslar bilgi verirse sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Quik marka elimdeki. Bazen açıktan alıyorum. Haftada 2 kere de yumurta maması veriyorum

Ben vitakraft kullanıyordum.yemi bulamayınca eurogolda başladım.ikisindende memnunum.haftada 1 ayrıca yulaf+aspur veriyorum.1 defa da daldarı.

Ben vitakraft kullanıyordum.yemi bulamayınca eurogolda başladım.ikisindende memnunum.haftada 1 ayrıca yulaf+aspur veriyorum.1 defa da daldarı.
bugun daldari aldim iki dakikalik ettiler cok sevdiler ama kilo alirlarmi sizce ayrica haftada birmi iki haftada birmi vermek daha iyi olur?

bugun daldari aldim iki dakikalik ettiler cok sevdiler ama kilo alirlarmi sizce ayrica haftada birmi iki haftada birmi vermek daha iyi olur?
benim kuşlarım çok hareket ediyor.kafesin dışındalar sürekli bu sebeple ben haftada 1 kere veriyorum.eğer sizinkiler çok hareket etmiyorsa belki haftada 1 çok gelir.bu konuda pek fikrim yok ama ben kuşlarıma hep aynı beslenme programını yapıyorum henüz kilo almadılar.

benim kuşlarım çok hareket ediyor.kafesin dışındalar sürekli bu sebeple ben haftada 1 kere veriyorum.eğer sizinkiler çok hareket etmiyorsa belki haftada 1 çok gelir.bu konuda pek fikrim yok ama ben kuşlarıma hep aynı beslenme programını yapıyorum henüz kilo almadılar.
sagolun cevaplariniz icin bizimkilerde cok enerjikler haftada 1 iyi olur o zaman

Geri