Karadeniz Pet

muhabbet kusum öluyor mu (videolu)

fizaburak

Yeni Üye

Bence acil veteriner görmeli bu kuşu sanki travma geçiriyor gibi çarptı mı bir yere

Bir darbe almış olabilir kafasına :/ Acil veterinere götürün.

Veterinere gitmiş olmalısınız. Gelişmeleri yazar mısınız ne dedi?

getirdim veterinere , bana kuş buyuk ihtimal tüle takilmis dedi. dokularida hassas oldugundan zedelenme olmus dedi. simdi cok daha iyi kus.
bana ayrica icinde b vitamini oldugundan dolayi polivit almami soyledi. bende suan deepfix multisol var onu kullansam sikinti olur mu

getirdim veterinere , bana kuş buyuk ihtimal tüle takilmis dedi. dokularida hassas oldugundan zedelenme olmus dedi. simdi cok daha iyi kus.
bana ayrica icinde b vitamini oldugundan dolayi polivit almami soyledi. bende suan deepfix multisol var onu kullansam sikinti olur mu
İçeriği aynı mı? Söylenileni alsanız daha iyi bence.

hocam polivit bebek surubu gibi bisey,onun yerine meyve sebze veriom

hocam kusum beni cok sinir ediyor ya,ottugu yok bisey yaptigi yok burnu tikali gibi solunum hastaligi var mi yok mu bilemiyoruz bile . kactir veterinere gidiyorum kesin bisey diyemiyor delirecegim ya . duzgun bi kus vet.i de yok burda. ne yaptiysam kusa tepki vermiyor. butun sevgim azaliyor kusa karsi gitgide

Böyle düşünmeyim o can size emanet bir can. Size muhtaç ve sevginize de muhtaç elbette ki.
Denilen şurubu alın.

hocam sevgisini belli ettigine dair hicbir belirti yok , süs gibi duruyor oyle cansiz bir varliktan farksiz. ötmuyor hareket etmiyor sadece yiyip etrafa bakiyor o kadar

hocam hasta kuşa polivit vermek mantiksiz olmaz mi? 2 kez hipradoxiyle tedavi etmeye calistim ama duzelmedi ne anlami olacak polivitin

hocam hasta kuşa polivit vermek mantiksiz olmaz mi? 2 kez hipradoxiyle tedavi etmeye calistim ama duzelmedi ne anlami olacak polivitin
Kuşta travma mevcut. Bu tarz travma, felç vs durumlarında b vitamini büyük öneme sahip. Bu ilacı almam diyorsanız da direkt b vitamini alın kaliteli marka.

Geri