Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum ard arda esner gibi yapıyor

Sarışın kuş

Meraklı Üye
Merhabalar ben yaklaşık 1, 1.5 hafta önce kuş aldım kuşum ard arda esner gibi yapıyor ve şuan yanında eşide var daha dün geldi eşi çok hareketli anlaştılar gibi bu hareketi neden yapıyor olabilir bu aralar sık sık yapmaya başladı sıcaktan olabilirmi acaba ?

Bu hareketi yaparken video çekebilir misiniz kusma refleksi olabilir diye düşünüyorum ben

Video çekemem fakat kusma gibi esneme gibi kafasını hafif hareket ediyo bu hareketi yaparken

Kusura bakmayın gerçekten ama fotoğraf video gibi şeyleri ekleyemiyorum dışkısı normal onu biliyorum kuşun fotoğrafını eklemeye çalışacağım

Kuşunuzun iyiliği için istememiz gerekiyor yanlış anlamayın

Screenshot_2021-08-03-23-12-21-88_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

Kuş fotoğraftan sağlıklı görünüyor günlük hali nasıl?

Günlük hâli çok hareketli değil dün yeni bir erkek kuş geldi biraz yanına koydum çıkardım ve ondan sonra yerinde hiç durmadı hep onu ariyomus gibi bir hali vardı ama normalde çok hareketli değil bide yeni kafes değiştirdim o yüzdende olabilir zaten 1 hafta önce aldım şuan normal yani dediğim gibi pek hareketli değil

Dışkısının normal olduğundan eminseniz, anlık bir durum olabilir, kur yapıyor olabilir, kafesteki herhangi birşeye veya getirdiğiniz erkek kuşa

Dördüde dışkı mı? Dışkı olduğundan emin olduğum 2 tane leke gördüm onlar normal gibi duruyor ama hastalık tahmini yeni yapılmış dışkıdan yapılsa daha sağlıklı, atma imkanınız olursa güzel olur, tavsiye vermek istedim, yemini dışkıladığında kaba veya yeme denk gelmeyecek şekilde bir yere koysanız daha sağlıklı olur

2 tanesi dışkı var evet. Çekebilirsem aticam şimdi dışkılarini fakat çok belli olucagini sanmiyorum

Youtube'a video atın ve bize linkini atın. Bakalım normal mi

Geri