Karadeniz Pet

muhabbet kuşum astım mı?

boncuklimon59

Yeni Üye
Merhabalar muhabbet kuşum nefes almakta güçlük çekiyordu ve boğazında balgam veya salya varmış gibi sesler çıkartıyordu ve sürekli efor gerektiren işleri yaparken cik cik diye zorlanma sesleri çıkarıyordu bende bu yüzden avi-astım alıp 1 hafta kullandım ama bir işe yaramadı sonra youtube da gördüğüm bir kuş üreticisinden hipradoxi s adlı bir ilaç gördüm astıma iyi geldiğini söylüyordu alıp hemen kullandım ve zorlanma sesleri gitti daha rahat nefes alabilmeye başladı ama azındaki o balgam varmış gibi olan ses kesilmedi muhabbet kuşumun eşi kursak mantarı bu yüzden kursak mantarının akciğerlerine atladığını düşündüm 1 hafta ara vererek triflucan kullandım ama hiç bir şeye yaramadı ve yine zor nefes almaya başladı bende yine ara vererek flagyl verdim ama bu da işe yaramadı bu yüzden kursak mantarına iyi geldiğini söyledikleri biteral adlı ilacı aldım bir hapı sekiz eş parçaya bölüm her gün bir parçasını suyuna katarak kullandım ama 2.gün kuşum aşırı kötüleşti hareket edemiyecek hale geldi bende ilacı kestim bir sonraki gün kendini biraz toparladı artık biraz hareket edebiliyor yemesinde içmesinde sıkıntı yok ama 2 3 adım attıkdan sonra nefes nefese kalıyor ne yapmalıyım lütfen yardım edin? bu arada ilaç tedavileri arasında vitamin ve probiyotik vermeyi unutmadım ve erkek muhabbet kuşum biteral sayesinde eskisine göre çok daha sağlıklı.
WhatsApp Image 2021-05-16 at 14.59.10.jpeg

WhatsApp Image 2021-05-16 at 14.59.17.jpeg

WhatsApp Image 2021-05-16 at 14.59.22.jpeg

Geri