Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum ayakları üstünde duramıyor

Keeremacar

Yeni Üye
Öncelikle Merhabalar, kuşum sürekli videodaki gibi ayaklarını oynatıp duruyor, bunu video çektiğim için değil bunu sürekli yapıyor ve uyumasını da etkiliyor kuş resmen yerinde duramıyor bu olay nedendir acaba

https://youtube.com/shorts/9q_xRP8oJgU?feature=share

geçmiş olsun izledim ama benim pek bir bilgim yok. Daha minicik küçük maşallah. Daha bilgili arkadaşlar sabahleyin yazar diye düşünüyorum

Ve kendisi aynı benim kızımın küçüklüğüne benziyor. Çok önemli bir şey yoktur inşallah. İstanbuldaysanız geceleri havalar soguk dikkat edin

Ve kendisi aynı benim kızımın küçüklüğüne benziyor. Çok önemli bir şey yoktur inşallah. İstanbuldaysanız geceleri havalar soguk dikkat edin
Çok teşekkür ederiz, kendisini üşütmemek için elimden geleni yapıyorum inşallah bu soğuklardan etkilenmez...

Ayağını yakından çekip atarmısınız

Ekli dosyalar

• 44f49928-e056-4890-bd00-86c68a12bd0e.jpg
    44f49928-e056-4890-bd00-86c68a12bd0e.jpg
    240.4 KB · Görüntüleme: 39
  • bfbaa416-39fb-4cf6-b154-908b75210a7b.jpg
    bfbaa416-39fb-4cf6-b154-908b75210a7b.jpg
    234 KB · Görüntüleme: 37
  • db3cf834-47af-49f4-b9c0-81624180b8a2.jpg
    db3cf834-47af-49f4-b9c0-81624180b8a2.jpg
    222 KB · Görüntüleme: 41
Sol Ayağının altı soyulmuşmu fotoğrafda soyuk gibi gözüküyor

@Keeremacar içimden bir şey koptu gitti birden. Çok çok üzüldüm başınız sağ olsun. Siz elinizden geleni yaptınız yapabildiğiniz her şeyi yaptınız. Allah rahmet eylesin.

@Keeremacar birden çok mu kötüleşti acaba şaşkınım aslında.
Kuşumu öldükten sonra kontrol ettiğimde kuruluk olduğunu farkettim ancak 2 gün önceye kadar sürekli kontrol ediyordum ve gayet enerjik oynak bir kuştu, göğüs kemiği gayet normal geliyordu elime ne olduysa son 3 gün oldu anlam veremiyorum...

@Keeremacar tabii ki ne kadar kısa bir süreç olsa da insanın dostları oluyor kendinden bir parça gibi. Belki kronik bir rahatsızlığı vardı. Mesela bundan 6-7 ay once evimizde 7 tane yavru kus vardı hepsinin tüyleri çıkmış ve uçabiliyorlardı fakat bi tanesi sağlıklı herhangi bir sıkıntısı yoktu. Kışın onları bazen teker teker yün şapkaların içine koyardım bitanesini öyle koydum uyudu sonra hiç kalkmadı. Maalesef anlık böyle şeyler de olabiliyor. Hayat bu ne kadar üzerine titresek ne kadar olumsuz şeylerin olmasını istemesekte acı gerçekler maalesef oluyor. Her canlı bir gün ölümü tadacak. Daha geçenlerde oğlum dediğim kuşum vefat etti ve çok sorguladım çok suçladım kendimi belki bilgim olsaydı ona yardım edebilirdim. Sen de böyle hissediyorsan hissetme cidden bizim gibi insanlar elinden gelen her şeyi yaparlar. Allah rahmet eylesin. Seni çok iyi anlıyorum

Çok tatlı bir kuşmuş başınız sağolsun. İzninizle bir şey sormak istiyorum. Ayaklarını öyle yapmasıyla kuruluğun bir alakası var mıydı? Yoksa sadece tesadüf mü oldu ikisinin denk gelmesi?
Ben tesadüf olduğunu düşünüyorum çünkü konuyu açtıktan ertesi gün bu hareketi yapmayı bırakmıştı gecesinde de vefat etti maalesef

Geri