Karadeniz Pet

Muhabbet kusum bir günde cok kötüleşti yardım

alienjanna

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaslar muhabbet kusum dün cok iyiyken bugün halsiz buldum , salyalı bir sekilde kusuyordu. Dıskısı gayet normal poposuda temiz. Ama suan can cekisiyor sanki. Allah rızası icin biri yardım etsin ne yapabilirim video ekleyemedim
Kafesin altında böyle nefes alıp veriyor kanatları acık bir sekilde.

C3519-F66-AAEE-4-D38-B232-646-B1-E844-C8-C

geçmiş olsun. cereyanda mı kaldı acaba?

Hayır evımızde klima bile acmadık, canım oğlum öldü. Nedenını bile anlayamadım dün çok normaldi . Çok kötüyüm suan

Kollarımda can verdı elımden bır sey gelmedı Allahım sabır ver

BF1-D6287-6-CB5-4842-BA02-528-C15-A384-A6
yavrumun gagasının altında bir sislik var normalde de oluyor mu? Allahım neden öldügünü bile bilemiyorum cok cana yakın ve hareketliydi.

Geçen sene aldıgımda gene kusması vardı ama 1 kere oldu sonra bidaha hic kusmadı. Bugün ilk defa kustugunu gördüm ve müdahele bile edemeden öldü. Gerçekten anlamadım. İshali bile yoktu. En kolay onun dıskısı temizlenirdi hatta diğer kuslarıma nazaran.

bende de kusma oldu. kuş kumu eksikliği kaynaklı.kalamar kemiğide eksik olunca oluyor. diğer seçenek kursak mantarı. 1 kuşumu da öyle kaybettim. 2 sene önce

bende de kusma oldu. kuş kumu eksikliği kaynaklı.kalamar kemiğide eksik olunca oluyor. diğer seçenek kursak mantarı. 1 kuşumu da öyle kaybettim. 2 sene önce
Kus kumunu,kalamar gagasını, gaga tasını hiç eksik etmezdim kafesinden..Ama kalamar gagasını hic yemezdi.

Ya benim kuşumdan rainbow ölüsünü paylaşmışsın çok kötü oldum benim oğlum geldi aklıma.. çok üzüldüm geçmiş olsun bazen insanın elinden bişey gelemiyor çaresizlik çok kötü başın sağolsun:(

Ya benim kuşumdan rainbow ölüsünü paylaşmışsın çok kötü oldum benim oğlum geldi aklıma.. çok üzüldüm geçmiş olsun bazen insanın elinden bişey gelemiyor çaresizlik çok kötü başın sağolsun:(
Çok teşekkür ederim, boğazındaki şişliği göstermek için paylaştım aslında nedeni o mu diye. Çünkü bir belirtisi yoktu oğluşumun.. kuzenimin rainbowu da aynı cırpınısla ölmüs. Onda da hiçbir belirti göstermemis. Gercekten cok acı , Allah gecinden versin..

Geri