Karadeniz Pet

muhabbet kuşum bu sabah

Kadir Yazıcı

Yeni Üye
kuşum dişi dün aldım elimi gagalıyor içeri soktuğumda ama bana alıştı kafes dışından ona konuştummu bana cevap vemeye çalışıyor ama bu sabah dışkısını çok rahat yapıyordu akşam doğru yapamyı bıraktı neden yapmıyor olabiliir çok dışkı yaptı diye kafesinin altındaki peçeteleri ve gazete kağıdını çıkardım değiştirdim sadece peçet eile kapladım sonra dışkısını yapmamaya başladı hiç yok ve çok nadir su içiyor bugün sadece 1 damla kadar içti sanırsam neden olabilir 1.5 yaşında ve o çıkardığım kağıtları geri koydum aynı düzende bekliyorum yapmasını neden olabilir sizce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

şimdi dışkısını yaptı bir kere ama az su içiyor bunu nasıl yapabilrim daha dün aldım 2 günlük olduğundanmıdır müzik dinletmeye başladım dışkısını yapmaya başladı

Ya kardesim bukadar paraniyaga baglamayin o pis kagitlari cikar temiz kagitlar koy tek kusun kakasi cok fazla olmaz kuslar fazla suda icmez ve senin gormedigin zamanlardada suyunu vs. Iciyordur

Kendi başının çaresine bakar o

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri