Karadeniz Pet

Muhabbet kusum cisimlere kusuyor

TEZENE

Yeni Üye
Arkadaşlar kusum son 1 senede hergün kusuyor..kustugu yerde acikkahve rengimsi kusmuk kurumus oluyor.Hatta gaga kenarina top sekilde tuyune yapışıyordu.Az öncede ağzından koyu renkte birşeyler çıkarmaya basladı.2 saattir halen kur yapma sesi cikararak kusuyor ne yapmaliyim?resimlerini ekliyorum

Arkadaşlar kusum son 1 senede hergün kusuyor..kustugu yerde acikkahve rengimsi kusmuk kurumus oluyor.Hatta gaga kenarina top sekilde tuyune yapışıyordu.Az öncede ağzından koyu renkte birşeyler çıkarmaya basladı.2 saattir halen kur yapma sesi cikararak kusuyor ne yapmaliyim?resimlerini ekliyorum
kusmuğu kokuyor mu? eş istiyor muhtemelen başka çareniz yok

Hafif kokuyor. Hatta yemligine kusmustu yemligindeki kurumus leke vardi.diskisida boyle ama dıskida yem yok

Ekli dosyalar

• 20210628_121019.jpg
    20210628_121019.jpg
    253.8 KB · Görüntüleme: 19
Ağzından boyle seyler cıktı gece yem vermedim sabah saat 10 da baktigimda bunlari gördüm

Ekli dosyalar

• 20210628_111906_copy_600x1067.jpg
    20210628_111906_copy_600x1067.jpg
    159.6 KB · Görüntüleme: 19
  • âaaaaaa.jpg
    âaaaaaa.jpg
    234.7 KB · Görüntüleme: 19
Oyuncak vb. ne varsa çıkartın dışkısıda normal değil, bu arada kuş kızışmış.

Kur yapıyor cok kızgın dişi alcam fakat petshoplarada güvenemiyorum. Kekik çayı verdim hareketli kuş

Kur yapıyor cok kızgın dişi alcam fakat petshoplarada güvenemiyorum. Kekik çayı verdim hareketli kuş
Güvenememe nedeniniz nedir ? erkek vermesinden korkuyorsanız cinsiyetleri anlamak için bir resim vardı onu atabilirim.

Kusları üretticiler kısırlasririp veriyorlar duydugum kadariyla petsoplara.Bir tane esi vardi dişi kizginlik ymurtasi bile atmadi.
Güvenilir bir petshoptan alırsanız sorun çıkmaz, mesela benim aldığım petshop cinsiyeti yalan söylüyor ama onun dışında bir sorun yokç

Güvenilir bir petshoptan alırsanız sorun çıkmaz, mesela benim aldığım

Güvenilir bir petshoptan alırsanız sorun çıkmaz, mesela su

Güvenilir bir petshoptan alırsanız sorun çıkmaz, mesela benim aldığım petshop cinsiyeti yalan söylüyor ama onun dışında bir sorun yokç
Suana sağlığıni önemsiyorum iyilesirse alicam hatta goturcem kendi secsin

Geri