Karadeniz Pet

Muhabbet kusum cok hararetsiz

Çaki bey

Yeni Üye
Arkadaşlar meraba bundan 7. 8 yıl önce bi kuş almıştım beş yıl besledimbiz okadar alışmıştıki balkonda kafesten çıkardık uzun 1 ay boyunca hiç gitmedi bi gün gitti ve bidaha dönmedi şimdi tekrar bitane daha aldım tıpatıp aynısı ama o çok hareketiydi kafeste takla atar yerinde duramazdı ama bu tam tersi yem yediğini bile görmüyorum sürekli gözlerin kapatıyor ve kısa aralıklarla sürekli uyuyor

Ekli dosyalar

• 20200525_084026.jpg
    20200525_084026.jpg
    709.2 KB · Görüntüleme: 5
ne zaman aldınız eğer daha yeni ise alışma süreci var. bulunduğu ortama alışması size alışması için genelde kuşların zamana ihtiyacı olur.suyuna vitamin katarak iştahını açıp güçlendirebilirsiniz diye düşünüyorum veyahut bir hastalığı olabilir.

ne zaman aldınız eğer daha yeni ise alışma süreci var. bulunduğu ortama alışması size alışması için genelde kuşların zamana ihtiyacı olur.suyuna vitamin katarak iştahını açıp güçlendirebilirsiniz diye düşünüyorum veyahut bir hastalığı olabilir.

Bugün 4. Günü ama dediğim gibi daha öncede kuş besledim çok haretliydi belki hepsi aynı olmayabilir sokağa çıkma yasağı olduğu için vitamin alamıyorum ama evde vitamin vericek ne yapabilirim bilginiz varsa bizide bilgilendirin

Geri