Karadeniz Pet

muhabbet kusum dun gece sekli duzgun fakat koyu yesil lekeli diski yapti

tahaabkr

Yeni Üye
1. fotograf gece yaptigi diskilar 2. fotografta dun geceden.Endiselenmem gereken bi durum varmi?

Ekli dosyalar

• 11C290DC-EAE6-40A9-B550-57265EDA3864.jpeg
    11C290DC-EAE6-40A9-B550-57265EDA3864.jpeg
    727.5 KB · Görüntüleme: 39
  • BE357D69-CDF2-47AF-814F-1AEE412243FE.jpeg
    BE357D69-CDF2-47AF-814F-1AEE412243FE.jpeg
    700.8 KB · Görüntüleme: 29
Dün gecekiler normal fakat en son yaptıkları biraz kötü. Etrafında çok az bir sıvı bile olması ishal demek, sıvının renkli olması enfeksiyon olabileceği anlamına geliyor. Çok renk yok sanırım hafif yeşillik var.

Dünden beri değişen birşey oldu mu? Kafesin konumu, yem, su ya da herhangi birşey?

yok hic bir sey olmadi ama suan diskilari biraz normale dondu gibi son halini atayim

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    903.1 KB · Görüntüleme: 24
Dün gecekiler normal fakat en son yaptıkları biraz kötü. Etrafında çok az bir sıvı bile olması ishal demek, sıvının renkli olması enfeksiyon olabileceği anlamına geliyor. Çok renk yok sanırım hafif yeşillik var.

Dünden beri değişen birşey oldu mu? Kafesin konumu, yem, su ya da herhangi birşey?
dun kafesindeki tek degisiklik kafesine probiyotik koydum o kadar

kafesinde tek degisiklik dun biraz probiyotik ekledim bide son diskilari normale dondu fotografini atayim

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    923.3 KB · Görüntüleme: 23
Anlık değişkenlik gösterebiliyor nadirde olsa. Durumu nasıl? iştahı? Kabarıklığı? Neşesi?
iştahı gayet iyi kumuda yeminide yiyor çok neşeli uçmak için can atıyor şuan bide gene bir kac tane degisen diski var fotograflari birakiyorum

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    750.4 KB · Görüntüleme: 27
Son dışkıları bu şekilde mi?
aksam 5-6 dan beri boyle duzeldi ama diskiyi yapiyor ve bazi diskilarda bembeyaz su oluyor ama diskidan sonra geliyor sanirim sivi biraz zaman ilerledi 2-3 tanesi sarilasti sivilarin digerleri kaldi oylece

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    636.9 KB · Görüntüleme: 26
aksam 5-6 dan beri boyle duzeldi ama diskiyi yapiyor ve bazi diskilarda bembeyaz su oluyor ama diskidan sonra geliyor sanirim sivi biraz zaman ilerledi 2-3 tanesi sarilasti sivilarin digerleri kaldi oylece
Anladım. 2 gün probiyotik takviyesi yapın.

Geri