Karadeniz Pet

elifff

Yeni Üye
Merhaba kuşumda 4 gündür bir değişiklik var. Uyurken kafasını arkasına koyup uyuyordu fakat şimdi normal uyuyor ve uyurken karanlıkta salıncağından düşüyor. 4 gündür eskisi gibi ötmüyor, dışarı çıkardığımda uçmuyor sadece uyuyor. Işıkta düşmüyor ama karanlıkta sürekli düşüyor ve çırpınarak tekrar salıncağına gidiyor. Sola doğru bir denge bozukluğu var. Veterinerle görüştüm fakat kursağı dolmuş tembelliktendir dedi korkuyorum ama ne yapmalıyım?

Suyuna vitamin koyuyorum 3 gündür. Sol ayağını sürekli tüylerinin arasına saklıyor gibi görüyorum. Denge bozukluğu var dışarı çıkardığımda sürekli uçması için vs spor yaptırıyorum yürütüyorum ama uykusunda düşmesi bu gece ortaya çıktı.

211BF032-9E3B-4EE4-A908-3000A2FB9CDD.jpg

Ekli dosyalar

• A6A7058B-EF5B-4A0B-BEB4-4C781708F2DA.jpg
    A6A7058B-EF5B-4A0B-BEB4-4C781708F2DA.jpg
    240.6 KB · Görüntüleme: 23
Uyuması için böyle koyuyorum

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    842.4 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba kuşumu 3 aylık yavruyken aldık. Uçuyordu ama 3 gün önce uçmamaya başladı. Kanat çırpıyor kafesinde ama uçamıyor. Veterinere gittik biz bilemeyiz dedi. Neden olabilir?

dışkı atar mısınız vitamin markanız ne

dışkı atar mısınız vitamin markanız ne
Bugün içerisinde atacağım, ama dışkısı her zamanki gibi bir problem görmedim, vitamin markası avilin sarı küçük bir şey, veteriner vermişti içinde bütün vitaminler var

Bugün içerisinde atacağım, ama dışkısı her zamanki gibi bir problem görmedim, vitamin markası avilin sarı küçük bir şey, veteriner vermişti içinde bütün vitaminler var
hiçbir işe yaramaz gerwit w nekton s yada carebirs4 multivitamin öneririm.bölünmüş alın yoksa 1 litrelik gelir