Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hırıltılı nefes alıyor

zehrab

Yeni Üye
Merhaba,muhabbet kuşum hırıltılı nefes alıyor,kuyruk sallama,halsizlik ve sürekli boğazında bir şey varmış gibi hapşırıyor.Veteriner vil-floks diye bir ilaç verdi 5 gün kullandım fakat bir düzelme olmadı.Düzelme olmayınca deltacortril diye bir ilaç verdi 5 gün kullan dedi kullanırken hırıltısı gitmisti ama ilaç bitince tekrar eski haline geri döndü.Tekrar düzelme olmayınca veteriner hipradoxi s verdi onu da 5 gün kullandım fakat yine bir düzelme olmadı.Kuşun durumu her gün daha kötüye gidiyor.İlaçlarla çok yorduğumu hissediyorum kuşu😔Ne yapmam gerekiyor?

Gecmis olsun astim olabilir de vet ne veti gercek vetmi simdi bunlarinda cakmasi cikti resmen deneme yanilma yontemi uyguluyor.
Adam 2 sene vete asistanlik edio sora vetim die cikio piasa ya kesme bicmelik bisi cikarsa yapamicik bi tanidigina paslio?
Yani bunlarin diplomalari cek edilmeli bence gerci insan dr larinin da var onlari cek edemiorus ki?
Bu vet heralde kedi-kopek veti para icin bu isi yapar ve sizi de para icin geri cevirmeden deneme yanilma yapar...
Yani duzgun bir kus veti ne goturun yada hastanesi ne ltfn,
Ilac vermek de dogru deil alip kullanin diye de o vet bilmiorsa baskasina sorun vb...
Ulkede insan hayati degersis bu canlara da yasik satiliyorlar ureticiyim ayagina,saglik hizmeti alamiorlar bu canlar insanlarimis gibi vb....
Cok gecmic olsun evde sigara icmein ortam %100 organik olamasa da %100 Dogal kimyasal/zehirsiz olmali.ikiniz icnde...

Gecmis olsun astim olabilir de vet ne veti gercek vetmi simdi bunlarinda cakmasi cikti resmen deneme yanilma yontemi uyguluyor.
Adam 2 sene vete asistanlik edio sora vetim die cikio piasa ya kesme bicmelik bisi cikarsa yapamicik bi tanidigina paslio?
Yani bunlarin diplomalari cek edilmeli bence gerci insan dr larinin da var onlari cek edemiorus ki?
Bu vet heralde kedi-kopek veti para icin bu isi yapar ve sizi de para icin geri cevirmeden deneme yanilma yapar...
Yani duzgun bir kus veti ne goturun yada hastanesi ne ltfn,
Ilac vermek de dogru deil alip kullanin diye de o vet bilmiorsa baskasina sorun vb...
Ulkede insan hayati degersis bu canlara da yasik satiliyorlar ureticiyim ayagina,saglik hizmeti alamiorlar bu canlar insanlarimis gibi vb....
Cok gecmic olsun evde sigara icmein ortam %100 organik olamasa da %100 Dogal kimyasal/zehirsiz olmali.ikiniz icnde...
Teşekkür ederim.Oturduğum bölgede kanatlılardan anlayan götürebileceğim bir veteriner yok olsa zaten çoktan götürmüştüm.Benim anlattığım kadarıyla ilaçlar verdi.Evde ortamda sigara içilmiyor onun için uygun ortam yaptığımı düşünüyorum

Geri