Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum için 3 soru

MuhabbetAilesi

Meraklı Üye
Merhaba öncelikle 2 gün evde olamıcam komşuya bıraksam eğittim alıştırdım alışkanlığı gidermi 2 evde farklı kuş olsa bile bu yine benle ilgilenmeyi kesermi.
( ayrı odada) 3 sürgülü dolap var evde onun üstündeydi aynaya tutunuyordu yanlışlıkla görmeden açtı kuş bağırdı dolabın arasından bir kaç parça tüy çıktı birşey olurmu şuan uyuyor tek ayak üzerinde

Son düzenleme:
Komşuya bırakmanız size olan bağlılığı açısından olumsuz etkilenmez merak etmeyin.
2. Olarak büyük ihtimalle önemli birşeyi yoktur ama fotoğrafını atarsanız daha iyi yardımcı olunabilir

Komşuya bırakmanız size olan bağlılığı açısından olumsuz etkilenmez merak etmeyin.
2. Olarak büyük ihtimalle önemli birşeyi yoktur ama fotoğrafını atarsanız daha iyi yardımcı olunabilir
Teşekkürler bu arada gözlemledim kanadın altına baktım birşey yoktu ayağında basıyor yüzündede birşey yok birde aynı evde farklı kuş olursa benle ilgilenmeyi kesermi

Meraklanmayın farklı kuş olsa bile 2 günde pek birşey değişmez. Nacizane tavsiyem eğer ki gideceğiniz yer uygunsa ve kendi aracınızla gidiyorsanız kuşuda yanınızda götürseniz daha iyi olmaz mı

Geri