Karadeniz Pet

MUHABBET KUŞUM İSHAL Mİ?

Birb

Yeni Üye
Kuşum biraz titriyor ve gagasından sesler çıkarıyor arada fakat huzurluyken çıkardığı yem yeme sesi değil. Sabah ev serindi fakat hiçbir cam kapı açıkta değildi. Üşüttü mü acaba veya ishal mi anlamadım, dün de bir şeyi yoktu. Peçetenin yetişmediği yere yapmış dışkısını. Daha yavru ve tüy dökümünde ondan olabilir mi?

Ekli dosyalar

• IMG_20210524_164252.jpg
    IMG_20210524_164252.jpg
    620.3 KB · Görüntüleme: 14
Tüy döneminde b vitamini kullanabilirsiniz forumda önerilen Röhnfried bir an forte B. internet üzerinden bölünmüş olarak alabilirsiniz.Ayrıca dal darı aspurda verebilirsiniz az miktarda.

Röhnfried Bt amin forte B - Yanlış yazmışım kusura bakmayın.

Tüy döneminde b vitamini kullanabilirsiniz forumda önerilen Röhnfried bir an forte B. internet üzerinden bölünmüş olarak alabilirsiniz.Ayrıca dal darı aspurda verebilirsiniz az miktarda.
Avisol plus almıştım bugünde ondan koydum suluğuna, işe yarar mı o? Ayrıca su da içmiyor genelde çok nadiren, ben ağzına suluğu götürüyorum içine 2-3 yem katıp onları almaya çalışırken içiyor biraz. Onun dışında kuş kumu yiyor bu aralar.

Internetten sipariş edersem geç gelir tüyden çıkar falan diye de o dediğinizi alamadım, petshoplarda yoktu. En iyisi elimizde avisol plus dediler.

Geri