Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kaçtı dişi yanlız kaldi

Limonum

Yeni Üye
Bugün erkek kusum kaçtı yuva hazırlıkları vardı dişi kusum yuvada yanlız kaldı bana göre sanki yumurta yapicak şimdi erkek alsam kabul edermi yoksa kusu götürüp vercem o kadar moralim bozuk çok üzüldüm kaç saat oldu göremedim kafesi tülün içinde açık kalmış camlar açıkken nasıl olduysa çıkmış ne yapcam şimdi :(:(:(:(

Çok üzüldüm :( Umarım konu komşu bulur ve geri gelir.. Çevredeki apartmanlara sorun. Ben çocukken balkonda yeşil bir kuş yakalamıştım. Bakıyordum. Kapıcımıza sormuşlardı onlarda yakaladığımı biliyordu. Geri vermiştik sahibine. Umarım sizde onlar kadar şanslı olursunuz.

Üzücü bir durum.Umarım bulunur ve yuvasına döner.

Oturduğum yer cadde üstü karşısı büyük park alanı baktım ama bulamadım bulamamda ama dişi çok arıyor yuvadan çıkmıyor şimdi yanına erkek alsam kabul edermiki

Oturduğum yer cadde üstü karşısı büyük park alanı baktım ama bulamadım bulamamda ama dişi çok arıyor yuvadan çıkmıyor şimdi yanına erkek alsam kabul edermiki
Gecmis olsun es tutma sureci olur buyuk ihtimalle kizgin ve eski erkegin renginde alin baskin gelirse diside zor degilse es tutup yumurtlar

bir sorun çevreye genelde çok fazla uçamazlar karşı apartmanlara falan girerler

Bugün erkek kusum kaçtı yuva hazırlıkları vardı dişi kusum yuvada yanlız kaldı bana göre sanki yumurta yapicak şimdi erkek alsam kabul edermi yoksa kusu götürüp vercem o kadar moralim bozuk çok üzüldüm kaç saat oldu göremedim kafesi tülün içinde açık kalmış camlar açıkken nasıl olduysa çıkmış ne yapcam şimdi :(:(:(:(
bugün kaçtıysa yarın sabah erkenden kuşlar cıvıldarken çıkın bir dolaşın, muhabbet sesi çok iyi ayırt edilir, zaten muhtemelen ağaç dibinde ya da dallarındadır, sinmiştir, bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Geri