Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kör oldu ne yapmam lazım

Dali

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşumun adı dAli Yaklaşık 3 buçuk senedir bizde alışkın gayet sağlıklı bir kuş
Her zamanki gibi annem akşam iş işten geldiği sırada dışarı çıkarmak istiyor kafesi açtığımızda sağa sola çarpıyor kuşumuz kör olmuş kafeste dal darı ve yemlik yeriniz müdahale ederek buldurabiliyoruz. Hiç başınıza geldi mi daha önce burada birisinin daha başına gelmiş ama iyileşti hakkında bilgi yazmamış lütfen çevrenizde varsa benim gibi bu durumla karşılaşan en kısa sürede cevaplarınızı bekliyorum ailenin bir Ferdiydi dün annemin gözyaşlarını tutamadı

Bu süreçte kafesten dışarı çıkarmayın fakat durduk yere olması ilginç acaba birşey olmuş olabilir mi ? Forumda bende bir aratacağım konuyu..

Bu süreçte kafesten dışarı çıkarmayın fakat durduk yere olması ilginç acaba birşey olmuş olabilir mi ? Forumda bende bir aratacağım konuyu..
Kafesinde gayet sağlıklı duruyor kakasıda normal gözüküyor bir sürü araştırma yaptım çözümü yokmudur ki yarın inşallaj veteriner hekim bulup götüreceğim

Kafesinde gayet sağlıklı duruyor kakasıda normal gözüküyor bir sürü araştırma yaptım çözümü yokmudur ki yarın inşallaj veteriner hekim bulup götüreceğim
Belkide gecici bir durumdur..Şayet geçmezse veterine giderseniz süreci bizimle pylaşırsanız sevinirim.

Veterine götürün lütfen. Götürene dek suyundan arındırılmış havuç rendesi verin yemesini sağlayın.

Havuçta gözü besleyen maddeler mevcuttur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri