Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kustu

Berat Özdemirci

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba bugün muhabbet kuşuma A-101 den ballı kraker aldım. Biraz yedi, yedikten 1-2 saat sonra kustu. Şuan koku yok halsizlik yok gibi şuan sadece salıncağında uyukluyor. Ne yapmalıyım. Daha öncedenden kusma olayı yaşamıştı.

Arkadaşlar merhaba bugün muhabbet kuşuma A-101 den ballı kraker aldım. Biraz yedi, yedikten 1-2 saat sonra kustu. Şuan koku yok halsizlik yok gibi şuan sadece salıncağında uyukluyor. Ne yapmalıyım. Daha öncedenden kusma olayı yaşamıştı.

Ballı kraker kullanmayın ; yapıştırıcı olarak ne kullanıldığı belli olmadığı için zararlı .

Daha önce neden dolayı kustu ?

surekli neden kusuyor?Veterinere goturdunuz mu?

Ballı (!) Kraker olarak tanıtılan ürünler, kuş sağlığı açısından yoğun kimyasal ve toksin içermeleriyle tanınırlar. İçlerinde bırakın 1 g bir damla bal bile yok. Kuşunuz haliyle kimyasalla bütünleşmiş yem karışımını kusuyor. Bunda herhangi bir sorun yok. Yine de evet maya ile probiyotik uygulamasına gidilebilir. İshal görürseniz tekrar yazabilirsiniz.
Geçmiş olsun.

Probiyotik ev yoğurdunun suyunu kullanabilirsiniz haftada bir şırınga ile bir kaç damla

Geri