Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum sanırım nefes alamıyor

serkankartl

Yeni Üye
Merhabalar
Kuşuma geçen hafta havalar iyi olduğunda banyo yaptırdım. Kasenin içerisine su koydum parmağımdayken hafif suyun içine atlaması için hamle yaptım baş aşağı suyun içine girip hemen çıktı. Sanırım burnundan su girdi o günden sonra biyerlere konduğunda bık bık ses çıkarıyor. Birde 2-3 kere gördüm ki son seferde daha kötüydü hızlı hızlı hapşurur gibi yapıyor kafasını ileri geri yapıyordu. Normalde avuç içime almama müsade etmez ama bu sefer kendi geldi gözleri kısık gagası hafif açık nefes almakta zorlanıyor gibiydi sevdim öylece sesini çıkartmadı hala hapşuruyor gibi sesler çıkarıyordu su vermeye çalıştım içmedi bi süre sonra normale döndü. Normalde keyfi yerinde konuşuyor hızlı felan uçuyor hareketli bir kuş ama bugün onu öyle görünce çok korktum. Geçen hafta kontrol için veterinere götürdüm. veterinerler bizle adam gibi ilgilenmeyip bizden sonra gelen kedi ve köpeklerle baya ilgilendi kuşlardan sanırım anlamıyorlar. Saçma sapan ishal mi hastamı değilse bişi yoktur dedi gönderdi sizce neyi olabilir yardımcı olur musunuz

Geri