Karadeniz Pet

Muhabbet Kusum tek gozu kapali

berko55

Yeni Üye
Merhaba bu gun 20.12.20 saat 19:00 civari kafesin yanindan gecerken fark ettim ki muhabbet kusumun sag gozu kapali. Kafesten disariya cikarttim 5,10 dk gibi bi sure sonra acmaya basladi gozunu. Sonra yine kafesine soktum 5 dk gecti baktim sag gozunu yine kapadi. 2 Saat gibidir disarda sag gozunu kapamiyor ama elime aldim sag gozunu kapadiginda cok hafif bi kizariklik var ne yapmam lahazim yardim edin
Tesekkur ederim.

Merhaba bu gun 20.12.20 saat 19:00 civari kafesin yanindan gecerken fark ettim ki muhabbet kusumun sag gozu kapali. Kafesten disariya cikarttim 5,10 dk gibi bi sure sonra acmaya basladi gozunu. Sonra yine kafesine soktum 5 dk gecti baktim sag gozunu yine kapadi. 2 Saat gibidir disarda sag gozunu kapamiyor ama elime aldim sag gozunu kapadiginda cok hafif bi kizariklik var ne yapmam lahazim yardim edin
Tesekkur ederim.
Fotoğraf paylaşın bakalım.

Tesekkur ederim.
Aslinda fotograftada pek belli olmuyor az bi kizarma insallah ciddi bisey degildir

131977693_434419260902571_6113086957889671321_n.jpg

Dedigim gibi resimde pek belli olmuyor hafif bi kizariklik abi.

Tesekkur ederim abi, gozle bi problem olursa baska zaman yazarim yine.
Hafif kizariklik vardi goz kapaginda demistim bu sabah gecmis gozunu kapamiyor her sey normal gibi gornuyuor oteki kusum gagalamis olabilir.

Geri