Karadeniz Pet

MUHABBET KUSUMDA KAN

Eren Çetin

Yeni Üye
CİFT MUHABBET KUSLARİM VAR BU GECE BAKARKSN KAFESİN ALTİNDA VE DİSİ KUSUN KANADİNDA KAN GÖRDÜM NE ANLAMA GELİYOR DİSİM KUSUMUN 4 YUMURTASİ VAR VE HAYLEN DAHA POPOSU ŞİS

HAYR KUŞLAR BİRBİRLERİNE YEM KUSUYORLAR O ESNADA YERE DOKULMUS

Kuşlarınızın dışkısında hastalık var ve o kadar yem kusması normal değil, kuşlarınızın fotoğrafını ekler misiniz

DİŞİ KUSUMA 35 GUNLUGUNDEN İTİBAREN BENDE NASİL KALİTSAL ANLAYAMADİM

VİTAMİN TAKVİYESİNDE BULUNDUM KUSUMDA NASİ ETKİLERİ OLUR KULUCKASİNDA YASAMİNDA OLUM TEHLİKESİ VARMİ

DİŞİ 6 AYLİGİNA KADAR FULL SALİNİKTİ VE UCMASİNDA HİCBİR SORUN YOKTU SUANDA YOK AYRİCA YEM KONUSUNDA HAYVANLARİM SUREKLİ ÖNÜMDE YEM KUSARLARKEN DOKULUYOR SİZİN BİLGİNİZE LAF ETTİGİM YOK AMA DEDİGİNİZ SEYLERİN ACİKLAMASİNİ YAPMAYA CALİSİYORUM YANLIŞ ANLAMAYİN BENİ

Kalıtsal demek anne babadan geçmiş bir hastalık oluyor.
Ölüm tehlikesi yok. Sadece uçmasına engel. Yavrularında hastalık görülür. Ben olsam üretime sokmama bu dişiyi.
Hocam kastettiğiniz french molt sanırım. Dişinin yaşı var, eğer öyle olsaydı şimdiye kadar yolunmuş tavuk gibi kalmaz mıydı. Yanlış bilmiyorsam yavruyken tüyler yenileniyor ama sağlıksız çıkıp tekrar düşüyo. Bi süre sonra çıkmamaya başlıyor. Bu kuşun sadece yara gibi.

DİŞİ 6 AYLİGİNA KADAR FULL SALİNİKTİ VE UCMASİNDA HİCBİR SORUN YOKTU SUANDA YOK AYRİCA YEM KONUSUNDA HAYVANLARİM SUREKLİ ÖNÜMDE YEM KUSARLARKEN DOKULUYOR SİZİN BİLGİNİZE LAF ETTİGİM YOK AMA DEDİGİNİZ SEYLERİN ACİKLAMASİNİ YAPMAYA CALİSİYORUM YANLIŞ ANLAMAYİN BENİ
Benim fotoğraftan gördüğüm bu. Uçuş tüyleri gitmiş.

Hocam kastettiğiniz french molt sanırım. Dişinin yaşı var, eğer öyle olsaydı şimdiye kadar yolunmuş tavuk gibi kalmaz mıydı. Yanlış bilmiyorsam yavruyken tüyler yenileniyor ama sağlıksız çıkıp tekrar düşüyo. Bi süre sonra çıkmamaya başlıyor. Bu kuşun sadece yara gibi.
Bir sürü tüy hastalığı var. Her tüy hastalığına Frenchmolt diyemezsin.

Geri