Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumda mantardan sonra uçamıyor

Kaan Civelek

Yeni Üye
1 yaşında muhabbet kuşum var ve ilerlemiş bir mantar problemi vardı vazelin ve oksijenli su kullanarak 1 hafta kafeste tutmak suretiyle tedaviyi tamamladım kuşumun mantar problemi geçti ama şimdi ise uçamıyor çözümlerinizi bekliyorum.
https://photos.app.goo.gl/u4jq7JBP3rEhWQab8

Kuşu zayıf buldum. Beslenmesi nasıl? Yem olarak ne kullanıyorsunuz? Vitaktaftı öneririm ayrıca mama yapın yesin. Kafesten 1 hafta boyunca çıkmadığı için uçmuyor olabilir, kanatlarında sorun olabilir, halsiz olabilir. Etken çok.

Kuşu zayıf buldum. Beslenmesi nasıl? Yem olarak ne kullanıyorsunuz? Vitaktaftı öneririm ayrıca mama yapın yesin. Kafesten 1 hafta boyunca çıkmadığı için uçmuyor olabilir, kanatlarında sorun olabilir, halsiz olabilir. Etken çok.
vitamin takviyesi sağlıyorum 10 damla Quik in karışık yemlerinden kullanıyorum mama uzun zamandır hazırlamıyorum bugün hazırlayacağım kanatlarına kullandığım vazelin bulaşmış olabilirmi ?

vitamin takviyesi sağlıyorum 10 damla Quik in karışık yemlerinden kullanıyorum mama uzun zamandır hazırlamıyorum bugün hazırlayacağım kanatlarına kullandığım vazelin bulaşmış olabilirmi ?
Günlük taze meyvesini vermeyi unutmayın. Vazelinin uçmayı engellediğini sanmıyorum. İsterseniz banyoluk takın banyo yapsın. Banyo suyunun içine iki damla elma sirkesi damlatabilirsiniz.

Geri