Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Alt Kısmında Sapsarı Bir Şişlik Var

Meydanbaros

Yeni Üye
r2JnWa.jpg
LnOmJV.jpg
Arkadaşlar bu nedir sapsarı kocaman bi şişlik var elime düz bi şekilde aldığımda poposu yere değiyor bana bi hastalık gibi geldi çünkü kuşum erkek yani en azından biz öyle biliyoruz ki dişi bile olsa yanına yakınına kuş yaklaştırmadık hamile olması da pek mantıklı değil bi fikri olan varsa lütfen yazsın ya da beni direkt arayabilir..
Tel: 05386370570

Kuş obez. Sık sık uçurun. Yağlı tohumlar vermeyin. suyuna da 5 damla kadar beyaz sirke katın suyu her gün tazeleyin. Geniş bir kafese alsanız daha da iyi olur.

Kuş obez. Sık sık uçurun. Yağlı tohumlar vermeyin. suyuna da 5 damla kadar beyaz sirke katın suyu her gün tazeleyin. Geniş bir kafese alsanız daha da iyi olur.
Kuşumuz maalesef ben bu konuyu açtıktan 2 gün sonra vefat etti 6 yaşındaydı yaklaşık bizi baya bi üzdü hatalarımız olmuştur muhtemelen suyunu falan hergün değiştiriyorduk fakat evde uçurmadık son zamanlarda çok tüy döküyor oraya buraya çarpıyor diye ilgisiz bırakmaya gelmiyor hangi hayvan olursa olsun kuş bile olsa ilgi istiyor eğer bi hayvan besliyorsanız lütfen ilgilenin arkadaşlar.. Selçuk bey cevabınız için teşekkür ederim bu şişlik birden bire ortaya çıktı sanırım kanser gibi bişeydi obezlik olsa daha önceden farkederdik diye düşünüyorum :)

geçmiş olsun

Fotoğrafı göremiyorum ancak ur olabilir dediğiniz

Geri