Karadeniz Pet

Muhabbet kusumun anüsüne yakın şişlik var

beyzaxxx

Yeni Üye
Muhabbet kuşum 10 yaşında anüsüne yakın bir yerde şişlik vardı daha önce de bir sıkıntısı olduğunda götürdüğüm kuşçuya götürmüştüm yağ demişti o zamandan bu zamana kadar büyüdü ve bence bu yağ değil bilgisi olan yardım edebilir mi? Bu şişlik ne olabilir tedavi edebilir miyiz? Benim icin çok değerli lütfen yardımcı olun.

hızlıresim adlı siteye yükleyip link atın

Ur olabilir, emin değilim. Ursa pek yapacak bir şey yok. Zaten yaşı da ileri.
Bu şişlik dışında sağlığı nasıl? hareketleri yem yemesi?
Çok obur (bulduğu her şeyi yer yemek yerken çatala falan konar yemeğinize salça olur) halsiz değil ama gün içinde dizimizde falan çok uyuyor(ben yaşlılığına veriyorum) bir de uçarken uzun süre uçarsa nefes nefese kalıyor ( bence bu da yaşlılıktan) bir de ishal sanırım bu aralar suya karıştırılan bir ilacım var kuşçunun verdiği ona başlayacağım yeniden

Çok obur (bulduğu her şeyi yer yemek yerken çatala falan konar yemeğinize salça olur) halsiz değil ama gün içinde dizimizde falan çok uyuyor(ben yaşlılığına veriyorum) bir de uçarken uzun süre uçarsa nefes nefese kalıyor ( bence bu da yaşlılıktan) bir de ishal sanırım bu aralar suya karıştırılan bir ilacım var kuşçunun verdiği ona başlayacağım yeniden
Bunun dışında gayet mutlu yolunda sanırım şişlik dışında her şey

Geri