Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ayağı burkuldu sanırım. Önemli bir şey mi yoksa geçer mi? Ne ile beslemek gerekir sebze meyve olarak?

Gweyr

Yeni Üye
IMG_20210430_161721.jpg

sinirsel olabilir. b vitamini verebilirsiniz faydası olacağını düşünüyorum

pardon d vitamini olacaktı

Tamam teşekkürler deneyeceğim umarım iyileşir

Tüneği kavrayabiliyor mu? parmaklarını açıp kapatabiliyor mu? Sinirsel bir durum değil incinmiştir büyük ihtimalle, sinirsel durumlar B vitamini takviyesi yapılır.

D vitamini kullanımını önermiyorum kullanılacaksa dahi doğru oranda kullanılmalı dozun kaçırılması iyot damlasında olduğu gibi d vitamininde de ciddi sorunlara sebebiyet verebilir.

Tüneği kavrayabiliyor mu? parmaklarını açıp kapatabiliyor mu? Sinirsel bir durum değil incinmiştir büyük ihtimalle, sinirsel durumlar B vitamini takviyesi yapılır.

D vitamini kullanımını önermiyorum kullanılacaksa dahi doğru oranda kullanılmalı dozun kaçırılması iyot damlasında olduğu gibi d vitamininde de ciddi sorunlara sebebiyet verebilir.
Tüneği kavrayamıyor. Avucuma aldığımda yatırıyorum, ayağına dokunuyorum. Arada hareket ettirebiliyor. Eğik duruyor.
Multivitamin koyuyorum zaten suyuna ekstra bi vitamin gerekir mi? Veterinere gidemiyorum kapanma olduğu için umarım hızlı geçer çünkü su ve yemi zor yiyor. Avucuma alıp öyle yediriyorum.

Benimde Başıma Geldi Hayvançağız Ayağını Fazla Zorlamasın Tüneğini Çıkarın Yemini Ve Suyunu Yere Koyun Suyuna Multivitamin Damlatın Size Önerim

Röhnfried Gervit-W Vitamin Gerwit Bu kaliteli Bir witamindir suyuna 5 damla damlatın 50 ml bölünmüş alın 40 tl filan kuşunuz 2 haftaya iyileşir .Vitamin Röhnfried Gervit -w 50ml Bölünmüş Ürün Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Daha yavru yine de kullanabilir miyim? Yan etkisi olur mu?

Nörolojik bir problem değilse b vitamini verilebilir, kuşunuza vermenizi tavsiye ettiğim sebzeler; marul, salatalık ve kıvırcık verebilirsiniz. Meyve olarak; elma, armut, muz ve çilek verebilirsiniz fakat armut-muz ve çilek verirken az miktarda vermeniz kararında olur fazlası zararlıdır çoğu şeyin tadımlık bir şekilde bu meyveleri oranlayın ve meyve salatası hazırlayın çok seveceğini düşünüyorum 😊

Nörolojik bir problem değilse b vitamini verilebilir, kuşunuza vermenizi tavsiye ettiğim sebzeler; marul, salatalık ve kıvırcık verebilirsiniz. Meyve olarak; elma, armut, muz ve çilek verebilirsiniz fakat armut-muz ve çilek verirken az miktarda vermeniz kararında olur fazlası zararlıdır çoğu şeyin tadımlık bir şekilde bu meyveleri oranlayın ve meyve salatası hazırlayın çok seveceğini düşünüyorum 😊
Geleli daha 2 hafta oldu yer mi bilmiyorum ama deneyeceğim. Teşekkürler.😊

Bence biraz daha alışsın öyle deneyin bende Bugün yeni kuş aldım alıştırmaya çalışıyorum elime biraz korkuyor ama bakalım İnşallah alışır

Tüneği kavrayamıyor. Avucuma aldığımda yatırıyorum, ayağına dokunuyorum. Arada hareket ettirebiliyor. Eğik duruyor.
Multivitamin koyuyorum zaten suyuna ekstra bi vitamin gerekir mi? Veterinere gidemiyorum kapanma olduğu için umarım hızlı geçer çünkü su ve yemi zor yiyor. Avucuma alıp öyle yediriyorum.
Veterinerler kapanmadı gidebilirsiniz, görüşüp belge alabiliyorsunuz. Bilginize.

aynı durum yakınımın kuşunun başına gelmişti, basamıyordu. vitamin takviyesi ve kalamar kemiği ile düzelir umarım. şu an ayağında bir sorun yok o kuşun.

aynı durum yakınımın kuşunun başına gelmişti, basamıyordu. vitamin takviyesi ve kalamar kemiği ile düzelir umarım. şu an ayağında bir sorun yok o kuşun.
Kalamar kemiği var ama kemirmiyor vitamini de veriyorum. Arkadaşların söylediği vitaminleri de alacagim zaten. Umarım hızlıca iyileşir. Zaten hafif hafif hareket ettirebiliyor artık, hızlıca geçer diye düşünüyorum. Herkese teşekkür ederim.😊

Geri