Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ayağı felç oldu

Bbtlb02

Meraklı Üye
Muhabbet kuşum şubat ayından beri hastaydı şuan bir ayağı felç oldu tuvaletini yapamıyor peçete ile yaptırıyorum antibiyotik veriyorum ne yapmalıyım böyle bir durumu yaşayan var mı

Kafesin tabanına peçete serin bir kaç dışkı yapsın buraya gönderin buraya bazı hastalarda görülebiliyor tutulma

Ekli dosyalar

• 20210920_211246.jpg
    20210920_211246.jpg
    719.8 KB · Görüntüleme: 51
Bu şekilde yaptırıyorum normalden büyük dışkılaması

Cevap gelene kadar ağzına 2 damla zeytinyağı damlatıp suyuna 3-4 damla elma sirkesi koyar mısınız?
Baştaki mesajı atlamışım, dalgınlıktan. Felç oldu demişsiniz. Benim dediğimi yapmayın. Sabah ilk iş veterinere gidin yoksa kuşunuzu kaybederseniz :(

V
Baştaki mesajı atlamışım, dalgınlıktan. Felç oldu demişsiniz. Benim dediğimi yapmayın. Sabah ilk iş veterinere gidin yoksa kuşunuzu kaybederseniz :(
Veteriner kanatlı hayvan bakmıyorum dedi malesef bende buradaki kuşçulara getirdim ama kimse bişey bilmiyor

Soğuk algınlığı dedi veteriner antibiyotik verdi iyileşti tekrar oldu probiyotik antibiyotik mantar ilacı zaman aralıklarıyla verdi ama şimdi birden böyle oldu
Bu gibi kısmi felç durumları b vitamini eksikliğinden olabiliyor. B vitamin kompleksi veriyor muydunuz hiç

Lütfen güncel dışkı atın. 3,4 take dışkı yaptıktan hemen sonra fotoğraf çekin.
Kuruma olduğunu düşünüyorum göğüs kemiği iyice çıkmış elimde triflucan şurup var kullanayım mı tekrar altını değiştirirdim yapınca çekip atacağım

Geri