Karadeniz Pet

Muhabbet Kusumun Dışkısı kokuyor ve ağzını açıp kapıyor

Gamzeq

Yeni Üye
Herkese merhaba bu olay 1 2 haftadır var geçer diye pek onemsemedim ama artık korkmaya başladım kusum son gunler de surekli ağzını açıp kapıyor korkucak birşey yok aslında odaya yeni birşey de koymadım ve bide kusumun dışkısı kokuyor suyuna 3 damla sirke damlattim faydası daha olmadı sanırım ne yapmam gerek acaba ilaç falan almam mı gerek cevap verirseniz cidden aşırı sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Sıcak havalardan dolayı dışkı kokması olabilir.Siz güncel dışkı fotografları yükleyin. @Recai yardımcı olacaktır.

Dışkısının kokmasının nedeni, sıcaktan dolayı. Ağız açıp kapamasının nedeni de çok büyük ihtimalle sıcaktan dolayı. Siz yinede güncel Dışkı fotoğrafı atın emrenin dediği gibi.

Dışkısının kokmasının nedeni, sıcaktan dolayı. Ağız açıp kapamasının nedeni de çok büyük ihtimalle sıcaktan dolayı. Siz yinede güncel Dışkı fotoğrafı atın emrenin dediği gibi.
imgyukle.com/i/uamFlM fotoğraf atamadim ama bu linkten dışkısına bakabilirsiniz.

imgyukle.com/i/uamFlM fotoğraf atamadim ama bu linkten dışkısına bakabilirsiniz.
Kuşun dışkıları normal. Bi sorun yok. Ağız açıp kapamayı da sıcaktan dolayı yapıyordur çok büyük ihtimalle. Video atın ona da bakalım.

Geri