Karadeniz Pet

Muhabbet kusumun dışkısı gece farklı gündüz farklı

Tombiş

Emektar Üye
Merhabalar muhabbet kuşumun geceleri uykudayken dışkısı normal şekilde fakat uyanınca gündüzleri daha sulu şekilde.veteriner hekimim kuşlardan anlayan daha öncesinde probiyotik vermişti yemine katılmalı toz halinde . Yemi her uflediginde tekrar yemin üzerine serpiştir demişti .onu kullanıyorum ama düzelmedi ne yapmam gerek acaba dışkıyı sabitlemek için. Teşekkürler

Hangi probiyotiği verdi. Benim önerim entrobac alıp suyuna kullanmanız

Hiç bilmiyorum küçük şeffaf kutuya koydu. Peki o dediginizi pethoplarda bulabilir miyim

20220219_122535.jpg

Bu şekilde sağdaki gece soldaki gündüz

Doktor her yem yedikten sonra yemi üfle tekrar probiyotik i üstüne serp dedi fakat ben hergun sabah yemin üstüne serpiyorum bir daha yapamiyorum calistigim icin ama hergun yemine koyuyorum daha bitmedi hala var kahverengi toz halinde..peki sizin soyledginiz probiyotik i kullanimi nasil suluga koymak daha mantikli sanki. degistireyim probiyotiği

Probiyotikten probiyotiğe değişir mi bilmiyorum ama her gün çok fazla geldi haftada 1 yeterli. Benim söylediğim yarım suluğa mercimek tanesi kadar. 8 saat sonra temix suyla değiltirilmeli zaten yanında kullanım klavuzuyla geliyor. Kuşunuz peki hasta mı yoksa dışkı dışında sorun yok mu

yok hayır hasta değil gayet hareketli her şeyi yerinde. belki de fazla geldi verdiğim o da olabilir. ama yok sizin önerdiğinizi alıcam çok teşekkür ederim

yok hayır hasta değil gayet hareketli her şeyi yerinde. belki de fazla geldi verdiğim o da olabilir. ama yok sizin önerdiğinizi alıcam çok teşekkür ederim
Rica ederim ama 1 hafta bir şey vermemeyi deneyin bakalım düzelicek mi hem verdiğiniz probiyotiğin de bi etkisi geçsin ondan sonra hadtada bşr dediğimi verirsinşz

Bayat yemden dolayı olabileceğini düşünüyorum.

Vitakraft marka kapalı yem kullanıyorum baktım şimdi son kullanma tarihine daha 1 sene var

Vitakraft marka kapalı yem kullanıyorum baktım şimdi son kullanma tarihine daha 1 sene var
Önemli olan stt değil nasıl saklandığı. Serin ve nemsiz ortamda saklanirsa W2 yıl daha uzatirsiniz ömrünü . Yemini değiştirin.

Yemleri her zaman yaz kış buzdolabında saklarım. peki hangi yemi önerirsiniz

Geri