Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun dışkısında değişim

Sarı cesur

Yeni Üye
Yaklaşık 4 yaşında erkek muhabbet kuşum var. Dışkısı bazen normal oluyor bazen de eklediğim görseldeki gibi oluyor. Normal midir?

Ekli dosyalar

• IMG_20220526_101733.jpg
    IMG_20220526_101733.jpg
    399.4 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20220526_105529.jpg
    IMG_20220526_105529.jpg
    496.2 KB · Görüntüleme: 30
Diski hiç normal değil. Gün içinde farklı birşey mi yedi. Ve yemesi içmesi nasıl

Hayır yemedi. Daha önce yeme davranışı hakkında ve birçok şey hakkında
https://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/kusum-hasta-mi.90822/
başlığını açmıştım. Ama sizin dışınızda cevap veren olmadı. O yüzden bir de bu başlıkla soru sordum.
Benimkide öyle dışkılar yapmaya başladı üretici videolarızleye izleye bir çok şey öğrendim. Suyuna sirke katın. Deneyin birkaç damla kadar. Geçmezse yarım litre suya 5 diş sarımsagı ezip atın yarım limon sıkın bir yemek kaşıgı sirke koyun bir taşım kaynatıp soğutun birkaç gün bu sudan suluguna bir yemek kaşığı fslan ilave edin benimki toparladı. Başka bir zamanda kursak man tarı vs dediler kuşum kustu tam üç ay denemediğim kalmadı. Enson 4n 1mix diye bir ilaçlla ölümden döndü.arkasından probiotik uyguladım yulaf daldarısıda yedirdim bitamin verdim Şimdi çom şikür iyi

Benimkide öyle dışkılar yapmaya başladı üretici videolarızleye izleye bir çok şey öğrendim. Suyuna sirke katın. Deneyin birkaç damla kadar. Geçmezse yarım litre suya 5 diş sarımsagı ezip atın yarım limon sıkın bir yemek kaşıgı sirke koyun bir taşım kaynatıp soğutun birkaç gün bu sudan suluguna bir yemek kaşığı fslan ilave edin benimki toparladı. Başka bir zamanda kursak man tarı vs dediler kuşum kustu tam üç ay denemediğim kalmadı. Enson 4n 1mix diye bir ilaçlla ölümden döndü.arkasından probiotik uyguladım yulaf daldarısıda yedirdim bitamin verdim Şimdi çom şikür iyi
Suya sirke katılması önerilmiyor. Lütfen sizde bundan sonra kuşunuzun suyuna sirke katmayin.

Geri