Karadeniz Pet

Muhabbet Kusumun Kafes Tabanina Yatmasi

Katildans

Yeni Üye
Herkese merhabalar arkadaslar. Daha once kusumun kanat sorunu ile ilgili bir konu acmistim cok yardimci olunmustu. Tavsiyeler etkisini gostermisti.
Simdi de soyle bir durum var. Kusum 1 2 gundur kafesin tabanina yatiyor ben bir anlam veremedim. Bu davranisi neden yaparlar bilgisi olan var mi?Hastalik belirtisi midir? Bu arada bu hafta genelde civik ishal seklinde kaka yapti. Yem yeme konusunda hic bir sorunu yok istahi var. Multivitamin kullaniyorum suyunda 2 gunde bir B vitamini takviyesi de yapiyorum. Kafesin dibine tuneklemesi ve en son diskisini asagida paylasiyorum. Simdiden yardimci olan herkese tesekkur ederim.
20210330_213102.jpg

20210330_213135.jpg

kuşunuz dişi mi bilmiyorum ama genelde yumurta sıkışmasında böyle tabana yatıyorlar. Belki kızgınlık yumurtası sıkışmış olabilir dişiyse. Tabi bu benim düşüncem çok farklı bir şey de olabilir siz yine de daha bilgili üyelerin yorumlarını bekleyin yardımcı olacaklardır. Yanlışlık varsa affola

kuşunuz dişi mi bilmiyorum ama genelde yumurta sıkışmasında böyle tabana yatıyorlar. Belki kızgınlık yumurtası sıkışmış olabilir dişiyse. Tabi bu benim düşüncem çok farklı bir şey de olabilir siz yine de daha bilgili üyelerin yorumlarını bekleyin yardımcı olacaklardır. Yanlışlık varsa affola
Kusum disi kuş

Geri