Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun karnının rengi

Sarışın kuş

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar benim kuşumun karni mor gibi normalde nasıl olması gerek kuruma hastalığı olabilirmi kuş hareketli konuşan bir kuş sadece karnı mor gibi lütfen yardım edin

Screenshot_2021-08-17-01-07-36-69_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

Sizce birşeyi varmıdır kuş arasıra dinleniyor gibi yani o 5 dakika civarı uyuyor gibi ondan sonra tekrar hareketli oluyor günlük saliyoruz yem yiyor su içiyor 4 5 gün önce dışkısında bir sıkıntı olmuş gibiydi şimdi birşey yok normal sizce iyimi kuşum lütfen yardım edin

Normalde orta kemiğine dokununca belli olurmu yoksa olmazmi birde birşeyi varmı kuşun

Hassas tartiniz varsa kus elinize alisiksa hassas tartiya koyun olcun kilosunu uzerinde durmasi icinde bi iki yulaf koyun tartinin uzerine. Eger bu da yoksa kusu elinize alin gobeginin etrafini kontrol edin

Ama gorunuste bence saglikli bir kusa benziyor. Enerjisi nasil iyi mi diskilari nasil?

Göbeğinin tam ortasında kemik var yukarı doğru uzanan omirilik gibi o normal değilmi

Tmm kuşu saldigimda bakacağım ama kuruma hastalığı olabilirmi o morluk iki kuşum var ikisinde de aynı çünkü ama kiloları yerindd

Neşesi yerindeyse ve yemesi içmesi normalse kuruma olacağını sanmıyorum fakat morluk neyin belirtisi bilmiyorum.

Şuan müsait değilim müsait olduğum zaman atacağım fakat bugün garip bir dışkı yaptı birde 6 gün önce garip bir dışkı yapmıştı vitamin verdim normal oldu bugün yine garip bişey yaptı ama gece uyuduğu yerdeki dışkılar normal onu eve gidince atacağım

Geri