Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun neyi var arkadaşlar ?

Mehmetb95

Yeni Üye
Arkadaşlar dünden beri tüyleri kabarık hıçkırık gibi titriyor anlamadım ishal gibi de değil

Fotoğraf yükleme siteleri var oralara yükleyin yükledikten sonra linkini buraya atın
Fotoğrafları yükledim iki kuşum var kafesin tabanını çektim ama bilmiyorum dışkılaeı normal geldi bana, dişi erkeği hasta olduğundan beri dövüyor ayırıyorum engelliyorum ama bilemedim

Hocam kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın öyle bakalım birde fotoğrafları yakından ve net çekin dışkılarıdan bir şey anlaşılmıyor

Hocam kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın öyle bakalım birde fotoğrafları yakından ve net çekin dışkılarıdan bir şey anlaşılmıyor
Teşekkür ederim dediğinizi yapacağım, kuş kriz geçiriyor gibi hareketler yapıyor hıçkırık gibi kafasını yukarı doğru atıyor anlayamadım daha 4 5 aylık

Hastalığım sebebi büyük ihtimalle bakteridir. bağırsaklardan kaynaklı bir durum. Önlemek takviyelerle kolaydır lakin hastalandıktan sonra iyileştirmek zor olur. Sera diropur veya çok az miktarda sulphamezathine kullanabilirsin. inşaallah iyileşir. son çare olarak şeker ilacı iğnesi ile goğüs deri altına tek damla lincospectin yapabilirsin ama zordur

Teşekkür ederim dediğinizi yapacağım, kuş kriz geçiriyor gibi hareketler yapıyor hıçkırık gibi kafasını yukarı doğru atıyor anlayamadım daha 4 5 aylık
Tm dediğimi yapın, fotoğrafları atarsınız

Hastalığım sebebi büyük ihtimalle bakteridir. bağırsaklardan kaynaklı bir durum. Önlemek takviyelerle kolaydır lakin hastalandıktan sonra iyileştirmek zor olur. Sera diropur veya çok az miktarda sulphamezathine kullanabilirsin. inşaallah iyileşir. son çare olarak şeker ilacı iğnesi ile goğüs deri altına tek damla lincospectin yapabilirsin ama zordur
Şuan avidiar veriyorum ve vitamin takviyesi ağızdan ama çözüm alamıyorum en olmadı yarın veterinere götüreceğim hastalığı öğrendikten sonra

Veterinere götürebiliyorsanız götürün isterseniz. Götürürken üşütmeyin, sulugunu çıkarın yolda üstüne dökülmesin.

Geri