Karadeniz Pet

muhabbet kusumun surekli agzini acip-kapamasi-sapirdatmasi(videolu)

fizaburak

Yeni Üye
kusum normalde de boyle olmakla beraber son zamanlarda daha fazla agzini acip kapamaya basladi,dun burnu tikalidir diye mentollu buhar banyosu yaptirdim fakat ise yaramadi aksine daha beter etti. simdi cok belirgin sekilde yapiyor. burnundan nefes alamiyor alirken fıs-fis diye bi ugultu geliyor. bunlarla beraber kuyruk atmasi da var ne yapmaliyim bunun icin

Merhabalar, çok geçmiş olsun. Sanırım yem takılmış boğazına ve rahatsız ediyor. Müdahale biçimi hakkında tam bir bilgim yok Maalesef. Su falan içtimi hiç, işe yarayabilir.

su iciyor hocam,yem falan takildigini sanmiyorum. surekli boyle yapiyor cunku

veterinere goturdum , hipradoxi adli ilaci yazdi da hic bir ise yaramadi. ya ben dozajini tutturamadim ya da ilac etkisisz geldi. solunum yolunda bi rahatsizlik kesin var zaten ama hala kesin degil

veterinere goturdum , hipradoxi adli ilaci yazdi da hic bir ise yaramadi. ya ben dozajini tutturamadim ya da ilac etkisisz geldi. solunum yolunda bi rahatsizlik kesin var zaten ama hala kesin degil
Bilmemek çaresizlik hissi illetini doğuruyor. Umarım en kısa zamanda bir şifa vesilesi ile karşılaştırır sizi Allah. İyi forumlamalar tekrardan geçmiş olsun.

Diğer konunuza da yazdığım gibi solunumsal sıkıntısı var. Suluğundaki tam dolu auyuna dört beş damla limon damlatım.(başka şeylerle karışım yapmayın) Vicksi deneyin.(diğer konuda tarif ettim) ve başka bir veterinere gidin ilaç yetersiz gelmiş sanırım ya tedavi süresi uzayacak ya da başka bir ilaca geçilir.

Geri