Karadeniz Pet

Muhabbet kusumun uzun kanat larinin dokulmesi

metindgn

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar benim muhabbet kusumun uzun kanatlari dokulup hep uclari skintili gibi cikiyo bunun nedeni nedir aca bilgi verbilirmisiniz. Kullanabilecegim bir ilac varmi.

Ekli dosyalar

• 20180513_145812.jpg
    20180513_145812.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 197
  • 20180513_145805.jpg
    20180513_145805.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 191
Kuşun rengi çok hoş masşallah:) banyo yapsın tüyler düzelebilir. Vitamin açısından zengin meyve sebzeler de verin, tüketsin.

Merhaba arkadaslar benim muhabbet kusumun uzun kanatlari dokulup hep uclari skintili gibi cikiyo bunun nedeni nedir aca bilgi verbilirmisiniz. Kullanabilecegim bir ilac varmi.
Sürekli böyle çıkıp dökülüyor ise kuşunuzda bir tuy hastalığı olabilir düşen tuy dipleri kanlı mi yoksa nasıl acaba bu dönemde yulaf verin sirkeli banyo ve b vitamin complex kullanın

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sürekli böyle çıkıp dökülüyor ise kuşunuzda bir tuy hastalığı olabilir düşen tuy dipleri kanlı mi yoksa nasıl acaba bu dönemde yulaf verin sirkeli banyo ve b vitamin complex kullanın

Bende oyle dusunuyorum tuy hastaligi olabilir.Dokulen kanatlarinda siyahliklar var oluyodu diblerinde. bunu sirkeli su ile yikamayi denim bakalim vitamin ilaci veriyodum zaten ama dediginiz vitamink kullanim bakalim bide insallah iyi gelir.

Son düzenleme:
Bende oyle dusunuyorum tuy hastaligi olabilir.Dokulen kanatlarinda siyahliklar var oluyodu diblerinde. bunu sirkeli su ile yikamayi denim bakalim vitamin ilaci veriyodum zaten ama dediginiz vitamink kullanim bakalim bide insallah iyi gelir.
Içinde amino asit olan multi vitamin ler kullanın özellikle b vitamini içeren bir complex ve arjinin keratin içeren bir toz multi vitamin kullanın bu konuda nekton s enbiya aminoasit içeren vitamin sınıfında

Geri