Karadeniz Pet

Muhabbet kusunu satin almanin akabinde onu elime alamadan öldü

musti38

Yeni Üye
Muhabbet kusunu bugun sahiplenmistim yavru almistim hareketli ve yerinde duramiyordu arabayla seyir halindeyken yolda biri aniden önume kirdi frene basmam felan derken kusum bayagi bir savruldu ve olayin etkisiyle sok yasadi ve bunun etkisinden kurtulamadi gozleri hafif hafif kapanmaya basladi kapandiktan sonrada bir daha acamadi canim kusum daha fotografini cekemeden elime alip oksayamadan hayatini kaybetti canim kusum sanssizlik mi diyeyim ilk muhabbet kusumdu ama onu aldigim gibi kaybettim ne diyecegimi bilmiyorum :(( oldukten sonra fotografini cekebilmek varmis tuyu kadar uzun olur insallah demistim ama olmadi basimiz sagolsun geriye bu fotograflari kaldi :(

Ekli dosyalar

• 20190709_142730.jpg
    20190709_142730.jpg
    296.7 KB · Görüntüleme: 148
  • 20190709_142841.jpg
    20190709_142841.jpg
    419.6 KB · Görüntüleme: 141
Kafes mi fırladı? Allah rahmet eylesin, üzüldüm. Keşke bunlar yaşanmasaymış.

Aklınızda olsun kuş aldığınızda araçla veya toplu taşıma farketmez sade kafese koymayın önce kuşu kutuya sonra kafese koyun daha güvenli taşıyabilirsiniz..

Acımı paylaştığınız için hepinize ayri ayri teşekkur ederim Allah Razi olsun kuslarinizin ömrü uzun olur İnsallah

Benim bugün vefat eden kızıma ne de çok benziyormuş. Üzüldüm senin ve minik kuş içinde