Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Tek kanadında sorun var (Resimli)

Dark606

Yeni Üye
Arkadaşlar selam, kuşumun yaklaşık 3-4 gün önce böyle bir durum başına geldi. 4 gün önce sabah kafesten çıkarttığımda dışarıda iken 3-4 tane kanadını çıkartmış ve bende tüy dökme dönemi diye önemsememiştim. Ancak 3-4 gündür kuşum sadece kısa mesafe uçabiliyor ve tek kanadı diğerine göre sanki dışarıda duruyor gibi. Davranışlarına gelecek olursam biraz durgunluk var ancak benimle konuşuyor yine de. Ancak uçma isteği azalmış durumunda, son günlerde yeminde suyunda herhangi bir değişiklik olmadı, herhangi bir yere çarpmadı. Bu durum neden olabilir? Normal mi? İlk kez karşılaşıyorum. Ek olarak kanat germe ve esneme hareketlerini yapıyor. Kanadına dokunduğumda herhangi bir acı belirtisi de vermiyor. Kuşum yaklaşık 6 yaşında

Hocam problemi çozebildinizmi benim kuşumda aynı şekilde banyo yaptırdık çok çırpındı kendine zarar verdi diye düşünüyoruz. Sizdeki gibi aynı sekilde kanat bir agri belirtisi yok kanadini geriyor tam uçabiliyor (eskisi gibi olmasada) kırık çıkık yok diye düşündük sizinki düzeldiyse nasil oldu anlatırmısınız çok üzülüyoruz bu haline

Suzsl
Hocam problemi çozebildinizmi benim kuşumda aynı şekilde banyo yaptırdık çok çırpındı kendine zarar verdi diye düşünüyoruz. Sizdeki gibi aynı sekilde kanat bir agri belirtisi yok kanadini geriyor tam uçabiliyor (eskisi gibi olmasada) kırık çıkık yok diye düşündük sizinki düzeldiyse nasil oldu anlatırmısınız çok üzülüyoruz bu haline
Düzeldimi

Geri