Karadeniz Pet

muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

kuşlar orda :D kapış kapış maşallah haberleşin ;)
Ben hataydayim aslında ama sülalenin yarısi orda :D oradan gelecek misafirlerim var Perşembe günü yola cikacaklar ben arkadaştan alırım ücreti mukabilinde ama yazıktır hayvana nereden baksan 14-15 saat yolculuk yapacak dayanamaz

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Maşallah tüyleri kadar ömürleri olsun

Bende senin tavsiye ile dişime bir adet İngiliz kırması erkek arkadaş almaya karar verdim 1-2 aya kadar

Ekli dosyalar

• IMG_20181001_213015.jpg
    IMG_20181001_213015.jpg
    216.8 KB · Görüntüleme: 16
Maşallah tüyleri kadar ömürleri olsun

Bende senin tavsiye ile dişime bir adet İngiliz kırması erkek arkadaş almaya karar verdim 1-2 aya kadar
Hayırlısı olsun

Mustafacakmak sizi youtube da Alptube diye bir arkadas vardi. Yaptigin son uretim olayi ile seni ona benzettim. Heyecanla videolarini seyrediyorduk. Uretimi birakti. İnsaallah sizi izlemeye devam ederiz. Allah bol bol saglikli yavrular nasip etsin .

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet motor için sattı tüm kuşları bende işden vakit buldukça video çekip aticam ben you tube kanalında ticari amaç gütmüyorum o yüzden pek ilgilenemedim ama yakında toplu ese atma videosu çekicem
Mustafacakmak sizi youtube da Alptube diye bir arkadas vardi. Yaptigin son uretim olayi ile seni ona benzettim. Heyecanla videolarini seyrediyorduk. Uretimi birakti. İnsaallah sizi izlemeye devam ederiz. Allah bol bol saglikli yavrular nasip etsin .

Cek usta bol bol video cek bizde bir faydasini goruruz insallah.

Cek usta bol bol video cek bizde bir faydasini goruruz insallah.

Yeni video yolda fakat telefondan çekip direk yükleme yapınca çok büyük alan kaplıyor üniversitede iken knight online oynarken güzel programlar kullanırdık movie lerde ama o zamanlar bi hafta 10 gün bir video için sunum.hazirlar gibi müzikler geçişler kayar yazılar animasyonlar felan baya bir ayrıntı düşünürdük şimdi o kadar vaktimiz bile yok

Yeni video yolda fakat telefondan çekip direk yükleme yapınca çok büyük alan kaplıyor üniversitede iken knight online oynarken güzel programlar kullanırdık movie lerde ama o zamanlar bi hafta 10 gün bir video için sunum.hazirlar gibi müzikler geçişler kayar yazılar animasyonlar felan baya bir ayrıntı düşünürdük şimdi o kadar vaktimiz bile yok

mage komutcusundan selamlar :)))

mobil uygulama ile gönderildi.