Muhammed Necib Karabulut

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
24 Ara 2014
952
146
43
19
Ankara Pursaklar
www.muhabbetkusu.com.tr
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
benim eskisi gibi vaktim olmuyor yoksa çıkmam buralardan :) sizin nasıl gidiyor? keyifler ne alemde
Benim işte kanaryalar sezona hazırlanıyor . Muhabbet kuşlarıyla birlikte Mart 1 ya da Mart 15 te toplu eşe atma töreni yapacağım belediyeler gibi :) yavrudan yetiştirdiğim kuşlar var torun seveceğiz kısmetse :)
Sizin minikler ne yaptı ?

Tepkiler: Budgyowner

Budgyowner

Profesyonel
27 Şub 2017
840
161
43
Adana
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Benim işte kanaryalar sezona hazırlanıyor . Muhabbet kuşlarıyla birlikte Mart 1 ya da Mart 15 te toplu eşe atma töreni yapacağım belediyeler gibi :) yavrudan yetiştirdiğim kuşlar var torun seveceğiz kısmetse :)
Sizin minikler ne yaptı ?
bizimk,iler iyi de ben uğrqaşamıyorum, vaktim yok elden çıkaracağım artık, çok güzel kuşlar ama kıyamıyorum :)

Halilizs

Yeni Üye
24 Ara 2016
22
0
1
28
upload_2019-2-2_22-56-6.jpeg
Abiler bu arkadaşlarım 8-9 aydır benimle hiçbir sağlık problemleri bulunmamakta çok iyi anlaşıyorlar kavga vs hiçbir sıkıntıları yok bakımları gayet iyi yumurta havuç ne varsa severek yiyorlar.. son 3 aydır dişi yuvalığı kemirerek neredeyse aşındırdı içini dışını tertemiz yaptı. Cere rengi iyice koyulaştı kuyruğu düştü ama erkek cüsse olarak dişiden baya küçük üzerine gittiğinde dişi uzaklaşıyor erkekte mineral bloğa kur yapmaya başladı artık.. sorunlarını hal anlayamadım bariz olarak erkeği üzerinde eş olarak istemediğini düşünmeye başladım sorunları sizce nedir..? Şimdiden teşekkürler..

ömerve

Profesyonel
24 Haz 2017
1,034
291
83
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Merhabalar.Ben de eşe attım erkek kuşumu4yumurta yaptılar.Şükür 4üde çıktıHepsi farklı renkler oldular.Evcildi erkek kuşum yabanileşir konuşmaz size gelmez dediler.Ama sorun olmadı neyse ki.Hala eskisi gibi.Bebişlerini büyütüyor