Karadeniz Pet

muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

Şakircan Şenşakrak

Emektar Üye
Arkadaşlar forum içi dışı her türlü konuyu, tecrubemizi konuşup tartışacağımız bir konumuz olsun dedik. Buyurun

@Omer3461 @renan @Budgyowner

çalışıyor oda :D kimse yok evde verebilecekte kimse yok. akşama kadar durmak zorundalar. 7 ye kadar. çok üzüldüm ya vicdanım sızlıyor. nasıl unuturum...

akşam eve gidince hobi odanı geniş açıyla çekip paylaşsana ömer. bide bişey sorucam vitamin ne kullanıyosun sen?

çalışıyor oda :D kimse yok evde verebilecekte kimse yok. akşama kadar durmak zorundalar. 7 ye kadar. çok üzüldüm ya vicdanım sızlıyor. nasıl unuturum...
hic birşeycik olmaz 5 saat sonra evdesin verirsin seni kıymetini bilsinler biraz da yumurta işini hızlandırsınlar :D

bende doktorun benim 3 numaraya verdi bi vitamin var onu veriyom.
bunlara ek ben eczaneden supra vıt alıcam cocuk surubu ıcınde her tur vıtamın var cok ıı kullanan uretıcılerde var ondan alabılırsınız sızde ben aksam gelırken alıcam

bunlara ek ben eczaneden supra vıt alıcam cocuk surubu ıcınde her tur vıtamın var cok ıı kullanan uretıcılerde var ondan alabılırsınız sızde ben aksam gelırken alıcam
bu da supravit gibi 45 tl para verdim 12 vit 5 mineral buda iyi bitince bende supravit alcam

bu da supravit gibi 45 tl para verdim 12 vit 5 mineral buda iyi bitince bende supravit alcam
supravıt al hem butcene uygun gelır 6 tl gıbı fıyatı var ıcınde her vıtamın mıneral var ıı kızıstırıcı dedıler ona okadar para vermene gerek yok butcene yazık daha ucuza cok guzel urunler var

evde suda çözünen calsium sandoz var :D onu suda çözdürsem asidi kaçınca versem olurmu acaba? dün bir konuda süleyman yerliye sormuştum bilmiyorum ama bence olmaz demişti.

en iyi vitamin toz olanmış sözde. ama nedir ne değildir bilmiyorum. öyle duymuştum

evde suda çözünen calsium sandoz var :D onu suda çözdürsem asidi kaçınca versem olurmu acaba? dün bir konuda süleyman yerliye sormuştum bilmiyorum ama bence olmaz demişti.

en iyi vitamin toz olanmış sözde. ama nedir ne değildir bilmiyorum. öyle duymuştum
bende sade maden suyunun asidini kacırıp veriyom iciyolar :D

bence sende supravıt ver o ıı :D

maden suyunu eskiden bitkili akvaryumum varken yapıyordum ama kuşlara hiç vermedim. Ben de veririm haftasonları. şu size bahsettiğim yemin sırrına hala ulaşamadım. belki bugün fabrikada yolum o bölüme düşerse abiye sorarım