Karadeniz Pet

Muhanbet Kuşumun bir Parmağı Havada Duruyor.!

Minikkuss1

Yeni Üye
Arkadaşlar 2 3 gündür böyle neyapmam lazım lütfrn yardımcı olun kendisi düzelirmi???
20220107_163318.jpg

Buna neden kimse cevap vermemiş acaba? Benim kuşumun ayağı birdenbire böyle oldu. Siz ne yaptınız? Düzeldi mi?

818B7953-F81E-4345-88A7-5F54FD77D73A.jpeg
Böyle benim kuşumun da ayağı. Kıvıramıyor ayağını

Zarar görmüş ayağı kırılmış olabilir. Röntgen çekilmesi lazım. Çünkü gördüğüm kadarıyla tunegi kavrayamıyor.

Zarar görmüş ayağı kırılmış olabilir. Röntgen çekilmesi lazım. Çünkü gördüğüm kadarıyla tunegi kavrayamıyor.
Kavrayamıyor evet. Ayağını ellediğimizde hiç ses çıkarmadı. Hatta zeytinyağı ile masaj yaptık onda da ses çıkarmadı. Kırık olsa bağırmaz mıydı acısından? Kırık olmamasını diliyorum. Veteriner yok yakınlarda. Bir de tam bayram. Ne yapabilirim kendim peki?

Eğer kırıksa kendiniz evde bir şey yapamazsınız.kremle falan geçmez.ayrica muhabbet kuşları acısını da gizlerler. Belli etmezler neşeli görünürler. Ancak veteriner hekim kontrolünde anlaşılır. Geçmiş olsun

Eğer kırıksa kendiniz evde bir şey yapamazsınız.kremle falan geçmez.ayrica muhabbet kuşları acısını da gizlerler. Belli etmezler neşeli görünürler. Ancak veteriner hekim kontrolünde anlaşılır. Geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim

Geri