Karadeniz Pet

Muhhabbet Kuşumun Yaşı ve Cinsi Sizce Nedir?

Moonlight

Meraklı Üye
IMG_1103.JPG
IMG_1098.JPG
IMG_1119.JPG
IMG_1128.JPG
IMG_E1140.JPG
IMG_E1124.JPG

Maşallah çok tatlı 2-2 buçuk aylık gibi görünüyor. Diğer arkadaş erkek demiş ama dişi bence.

2 aylik erkek gibi gorunuyor. Masallah cok guzel poz vermis, ele de alismis simdiden, yakinda omuzunuzdan, basinizdan ayrilmaz.

Katılıyorum bana da ortalama 2 aylık erkek gibi geldi. Maşallah :)

2 aylik erkek gibi gorunuyor. Masallah cok guzel poz vermis, ele de alismis simdiden, yakinda omuzunuzdan, basinizdan ayrilmaz.
Teşekkürler:) Eve ilk geldiği gün direkt omzuma koydum ve oradan hiç kımıldamadı, son 3 gündür kafama konmayı öğrendi:) Büyüdükçe kim bilir nasıl bir yaramaz olacak :D

Son düzenleme:
Bol bol konuşun konuşmaydı öğrenecektir c p s ş k harfli bir keşime seçip onu tekrar edebilirsiniz bende sabredememiştim ilk günden elime almıştım 4. Gün salmıştım kafama konuyordu ama sevmiyordum kafama konmasını çünkü göremiyordum her konduğunda sıkılmadan aldım omzuma koydum şimdi omzuma konuyor sürekli neye alıştırırsanız öyle gider mesela öpüyordum sürekli şimdi öpmeme bişey demiyor teyzemlerin kuşu var dokundurtmuyor bile kendini onlara büyüdüklerinde alıştırmak daha zor

Bol bol konuşun konuşmaydı öğrenecektir c p s ş k harfli bir keşime seçip onu tekrar edebilirsiniz bende sabredememiştim ilk günden elime almıştım 4. Gün salmıştım kafama konuyordu ama sevmiyordum kafama konmasını çünkü göremiyordum her konduğunda sıkılmadan aldım omzuma koydum şimdi omzuma konuyor sürekli neye alıştırırsanız öyle gider mesela öpüyordum sürekli şimdi öpmeme bişey demiyor teyzemlerin kuşu var dokundurtmuyor bile kendini onlara büyüdüklerinde alıştırmak daha zor
Sürekli ismini söylüyorum Bubuş diye:)Kafama konunca alıp omzuma koyuyorum ben pisler saçıma diye :D Ben olabildiğince serbest bırakıyorum, masamı, odamı turluyor, elimde ne varsa onu didikliyor çok meraklı:D Özellikle pet şişesinden su içince masadayken veya başka bi yerdeyken direkt pet şişesinin üstüne konuyor :D

Geri