Karadeniz Pet

Multivitamin, B vitamini, Mineral, Limon, Elma Sirkesi, Yulaf kullanımı

Hayal Güç

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar ek gıdaları kullanmak için bu uygulamanın eksikleri ya da fazlalığı nedir? Yardımcı olursanız sevinirim, bir tanıdığın tavsiyesi üzerine öğrendim, yanlış uygulama varsa düzeltin lütfen..
-Hafta da bir (yalnızca günlük) Multivitamin 100ml ye 5 damla
-Haftada bir ya da iki haftada bir (günlük) Limon 2-3 damla
-2 haftada bir gazı alınmış Maden Suyu (günlük) 100 ml 2-3 damla [mineral takviyesi]
-2 haftada bir B vitamini (günlük) [tüy dökme dönemlerinde haftada bir] 100ml 5-10 damla
-Ayda bir(günlük) Elma sirkesi 100 ml 2-3 damla
-Günlük olarak verilen yeminin %10 oranında (yaklaşık yarım yemek kaşığı kadar) Yulaf

Elma sirkesi ve limonu çok geç veriyorsunuz bence. Benim kendi programım da...
7 günü baz alırsak vitamini haftanın 5 günü veririm 2 günü normal su olur.
Bir sonra ki hafta 5 gün limon 10 15 damla 2 gün su.
Bir sonra ki hafta 5 gün elma sirkesi 2 gün normal su.
Bir sonra ki hafta full normal su.
öyle öyle gidiyor gerek vitamin olsun gerek limon olsun günlük verilir. Elma sirkeli suyu 1 2 gün tutuyorum.

öyle öyle gidiyor gerek vitamin olsun gerek limon olsun günlük verilir. Elma sirkeli suyu 1 2 gün tutuyorum.
Vitamin çok fazla olmaz mı peki 5 gün, birde yulaf, maden suyu ve b vitaminini nasıl uyguluyorsunuz?

Yanlız hocam sizin program çok yoğun 5 gün ful sirkeli su verdiğinizi söylüyorsunuz 5 gün sirkeli su verildiği takdirde yararlı bakteri ve mikro organizmaları da öldürmüş olursunuz 5 gün vitamin takviyesi de üst üste fazla gelir o vitaminler de kimyasal madde sonuç olarak ben uygun bulmadım

Yanlız hocam sizin program çok yoğun 5 gün ful sirkeli su verdiğinizi söylüyorsunuz 5 gün sirkeli su verildiği takdirde yararlı bakteri ve mikro organizmaları da öldürmüş olursunuz 5 gün vitamin takviyesi de üst üste fazla gelir o vitaminler de kimyasal madde sonuç olarak ben uygun bulmadım
Benim yazdığım da eksik ya da fazlalıklar nedir?

5 gün sirkeli suyu 2 3 ayda bir veriyorum zararlı olanı nedir?

5 gün sirkeli suyu 2 3 ayda bir veriyorum zararlı olanı nedir?
Bu yöntemi yapmak kuşun sindirim sistemini alt üst eder 5 gün olduğu için bunu yapmaktansa ayda 1 vermeniz daha uygun olur

Arkadaşlar ek gıdaları kullanmak için bu uygulamanın eksikleri ya da fazlalığı nedir? Yardımcı olursanız sevinirim, bir tanıdığın tavsiyesi üzerine öğrendim, yanlış uygulama varsa düzeltin lütfen..
-Hafta da bir (yalnızca günlük) Multivitamin 100ml ye 5 damla
-Haftada bir ya da iki haftada bir (günlük) Limon 2-3 damla
-2 haftada bir gazı alınmış Maden Suyu (günlük) 100 ml 2-3 damla [mineral takviyesi]
-2 haftada bir B vitamini (günlük) [tüy dökme dönemlerinde haftada bir] 100ml 5-10 damla
-Ayda bir(günlük) Elma sirkesi 100 ml 2-3 damla
-Günlük olarak verilen yeminin %10 oranında (yaklaşık yarım yemek kaşığı kadar) Yulaf
Bu program genel olarak uygun maden suyunun gazını tamamen alıp 1 suluk verebilirsiniz sorun olmaz

Bu yöntemi yapmak kuşun sindirim sistemini alt üst eder 5 gün olduğu için bunu yapmaktansa ayda 1 vermeniz daha uygun olur
Suana kadar bir problem yasamadım dıskı da dahil sindirimleri de gayet yerinde elma sirkesi dogru soylemek gerekirse cok fazla kullanan degilim sulugunda 5 gun veriyorsam 2 gunu temizliyorum.

Suana kadar bir problem yasamadım dıskı da dahil sindirimleri de gayet yerinde elma sirkesi dogru soylemek gerekirse cok fazla kullanan degilim sulugunda 5 gun veriyorsam 2 gunu temizliyorum.
Asıl mesele 5 gün üst üste kullanmakta zaten bende onu anlatmaya çalışıyorum şimdi bir problem görmemiş olabilirsiniz ama ben uygun bulmadım kendi takımlarımda almaları gereken herşeyi belli bir düzende veriyorum üst üste vermek hasta olduktan sonra ard arda ilaç kullanmak gibi kısa vadede evet faydası vardır ama uzun vadede zarardır

Geri